Project Description

فیلم به نمایش گذاشته شده ممکن است مربوط به ” سایبان برقی پنجره ” نباشد

آگوست 11, 2020

با کیفیت پایین دانلود کنید

سایبان برقی پنجره شرکت سرای هوشمند (جی سقف). با یاری خداوند متعال و 20 سال حضور در صنعت ساختمان کوله باری از دانش و تجربه و تخصص را اندوخته است. و ازآن جایی که صنعت ساختمان روز به روز در حال پیشرفت است و ایده ها و راهکارهای جدید برای آسایش و رفاه هر چه بیشتر بشر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، شرکت سرای هوشمند سعی نموده به نحوی در این امر مهم، سهم درخشانی داشته و اختراعاتی نیز در زمینه ی فعالیت های خود، بر جای بگذارد.

سایبان برقی پنجره

سایبان برقی پنجره یکی از محصولات شرکت سرای هوشمند (جی سقف) میباشد که با استفاده از بهترین متریال در کارگاه این شرکت تولید میگردد . محصول خریداری شده توسط پرسنل مجرب شرکت سرای هوشمند (جی سقف) در محل مورد نظر شما نصب و راه اندازی خواهد شد .

سایبان برقی پنجره  شکل و اندازه های مختلفی دارند  سایبان ها عموما برای هدف های مختلفی نصب می شوند و برای نقاط مختلف خانه کاربردی های مختلفی دارند.دانستن اینکه سایبان های هر کدام برای چه منطقه ای مناسب هستند میتواند تاثیر زیادی بر روی عمر طولانی آن بگذارد و برای نیازی های خاص شما و موقعیت مکانی بهترین عملکرد را داشته باشد.همه ی سایبان برقی پنجره ها یکسان نیستند و در واقع آن ها نوع های مختلفی دارند که ممکن است شما درباره ی بسیاری از آن ها اطلاع نداشته باشید.آنها بعد از نصب روی پنجره ها با کاهش نور خورشید و انعکاس نور بهره وری انرژی را افزایش می دهند.استفاده از سایبان برقی برای محافظت از وسایل منزل شما در برابر نور خورشید و باران تاثیر به سزایی میگذارد که میتواند استفاده از فضای باز را برای شما افزایش دهد .

کاهش مصرف انرژی با نصب سایبان برقی پنجره

تابش نور آفتاب به عنوان منبعی گرمابخش است که زندگی بدون روشنایی و گرمای آن امکان پذیر نیست. اما بعضی اوقات تابش شدید آفتاب به داخل واحد مسکونی باعث آزار و اذیت ما خواهد شد و زجر آور است که باعث می شود ما از خورشید بیزار شویم که این موضوع در روز های تابستان مخصوصا ساعات ظهر و عصر تشدید پیدا میکند. اما با وجود سایبان برقی پنجره این معضل را به فراموشی بسپارید با وجود طراحی مناسب سایبان میتوانید در زمستان از اتلاف گرما جلوگیری کند و حرارتی مطلوب در محیط خانه ایجاد نماید و همچنین در فصل تابستان به تابش مستقیم آفتاب به داخل خانه جلوگیری کند.

معمولا گرما از چند طریق وارد منزل شما می شود که بیشترین نقاط شامل پنجره ها و سقف ها است که با وجود سایبان پنجره این معضل برای شما عزیزان حل شده است.در نتیجه شما میتوانید با نصب سایبان برقی پنجره در فصل تابستان به راحتی داخل خانه را خنک نگه دارید و استفاده از سیستم های سرمایشی را به حداقل برسانید و در فصل زمستان هم به همین صورت هیچ فرقی نمیکند از نفوذ سرما به داخل خانه جلوگیری می شود.

انواع سایبان پنجره

اولین فرق  بین سایبان ها این است که برخی از آن ها ثابت و ساختار بعضی از آن ها متحرک است و بعضی از آن ها بین این دو هستند. سایبان ها بالای پنجره ها نصب می شوند یا به طور دائم در یک محل ثابت می مانند. سایبان پنجره از مواد محتلفی ساخته می شود و در اشکال متفاوت در بازار وجود دارند .سایبان برقی پنجره فرقی که با سایبان های نیمه متحرک و ثابت دارد این است که شما میتوانید آنرا را با فشار دادن یک دکمه باز و بسته کنید.

سایبان برقی پنجره به شما کمک میکند تا یک سایه ای ایجاد کنید تا از ورود آفتاب به داخل خانه و کافه و رستوران و هر جای دیگر که نیاز به ویو پنجره دارد جلوگیری کنید.همچنین میتوانید برای لذت بردن از فضای بیرون در هنگامی که سایه است به راحتی آن ( سایبان 180 درجه) را کمی ببندید.

اما چرا سایبان های تولیدی سرای هوشمند در سال های اخیر انتخاب اول شما مشتریان ارجمند شد؟

1- چهار سال گارانتی بدون قید و شرط روی قطعات اصلی سایبان، یعنی گارانتی چهار ساله برای قطعاتی که باعث می شوند پارچه در هوا معلق باشد. که از نظر مشتریان، این گارانتی امتیاز ویژه ای است.

2- تقاضای شما مشتریان ارجمند برای افزایش پیشروی سایبان ها باعث شد که برای اولین بار سازه ای طراحی و در بازار موجود شود که قدرت این را داشته باشد بیشتر از 3 متر حرکت کند و از پیشروی با حداکثر 3 متر به پیشروی 3.7 متر ارتقا یابد.

3- طراحی خاص و استحکام و طول عمر بالای قطعات باعث شده است که سرای هوشمند 4 سال گارانتی بدون قید و شرط بر روی سازه ی سایبان های تولیدی به صورت رایگان به مشتریان خود بدهد و این قول را به شما خواهد داد که سازه ی سایبان های این شرکت نسبت به سایبان های مشابه از مقاومت بالاتری برخوردار است.

امید است همچنان با یاری ایزد منان بتوانیم بهترین محصولات را ارائه دهیم. ­­­­

سایبان برقی  ، سایبان برقی پنجره ، سایبان 

سایبان برقی پنجره

تصویر سایبان پنجره

دیگر محصولات جی سقف :

خدمات پس از فروش

شرکت سرای هوشمند (جی سقف)

کلیه محصولات بدون واسطه و به قیمت رقابتی در سراسر ایران عرضه میگردد . ضمنا محصولات از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار است.

اطلاعات بیشتر را ببینید

JSAGHF

جی سقف

اصفهان، خوراسگان، خ 22بهمن، نبش کوچه شهید حسین اعتباری تلفن همراه: 09136004965 تلفن ثابت: 031-35305107 ساعت کار : 9 لغایت 19

اطلاعات بیشتر

Exclusive Content

Be Part Of Our Exclusive Community

Become a Patron

J SAGHF

جی سقف

20% Off All Merch