پارچه سایبان برقی

سایبان برقی جزء وسایلی ات که برای حفظ شما و عزیزانان و همچنین خودرو به آن نیاز دارید.  سایبان هایی که برای پوشش محیط های باز در مناطق مختلف کشور انتخاب می شوند با توجه به بادخیز بودن و بارندگی های بسیار در سراسر ایران و تغییر زاویه تابش نور خورشید باید دارای پارچه های مقاوم در این شرایط و سازه محکم و با دوام باشد.پارچه سایبان (Canopy fabric) باید مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشید ،باد و باران و گرد و غبار باشد.

انواع پارچه سایبان برقی

سایبان برقی با پارچه  PVC بیشتر در جهت عدم نفوذ باران و رطوبت به زیر سایبان می شود که این نوع پارچه سایبان برقی دارای رنگ بندی با تنوع بسیار بالایی می باشد و همچنین قابلیت چاپ متن, لوگو, عکس و انواع چاپ های لیزری را دارا میباشد.این نوع پارچه سایبان برقی از وزن بسیار کمی برخوردار است که باعث طول عمر بالای سایبان و چتر می شود.

نوع دیگری از پارچه سایبان برقی که بالاترین میزان فروش را دارا می باشد پارچه های برزنتی یا الیاف نخی می باشد که در طرح های بسیار زیبا و متنوعی به بازار ایران عرضه می گردد که دارای ضخامت و وزن های متفاوت جهت کاربرد های مختلف هستند که این پارچه سایبان برقی را از دیگر محصولات متمایز می نماید.
همچنین نوع دیگر از این نوع پارچه سایبان وجود دارد که اصولا به آن پارچه خلبانی نیز میگویند. این نوع پارچه سایبان از وزن بسیار کمی برخوردار است که باعث طول عمر بالای سایبان و چتر میشود.

بیشتر بخوانید :ویژگیهای سایبان برقی مغازه

نوع دیگری از پارچه سایبان پارچه برزنت هستند که در طرحهای زیبایی به بازار ایران عرضه میگردد که دارای ضخامت و وزن های متفاوت جهت کاربردهای مختلف هستند که این پارچه سایبان را از دیگر محصولات متمایز مینماید.
پارچه اکریلیک نزدیک به ظاهر وشکل الیاف پشمی است. سبک ‌وزن،گرم و نرم هستند،مانند پلی استر و نایلون ، آب را دفع می‌کند.بافت آن اساسا پلاستیک است و از فیبر پلیمری ساخته شده‌است.که از سوخت‌های فسیلی از طریق یک فرآیند شیمیایی ایجاد می‌شوداین کار به روشی شبیه به پلی آمید ( یا نایلون ) و بافت پلی استر ساخته شده‌است.عملکرد پارچه بسیار شبیه به پشم است، اما کشش بسیار بهتر از پشم است.در مورد طول عمر 20٪، نرخ بازده هنوز هم می تواند در حدود 65٪ حفظ شود.بیش از ۸۵% وزن آنها متشکل از واحدهای اکریلونیتریل است.درمراحل تولید سایبان برقی از موتور توبلار و پارچه اسپانیایی استفاده می شود.مزایا پارچه اکریلیک عبارتند ازمقاومت بسیار قوی در مقابل نورخورشید دارد یعنی اگر آلیاژ پارچه را در معرض نور خورشید قرار دهید،هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت و بسیار با دوام است.محصولات ساخته شده از این نوع پارچه عموما از اسید ترس ندارند.خواص مقاومت اسیدی، مقاومت در برابر اکسیداسیون و حلال های جامد آلی بسیار خوب است.ضد آب و ضد آتش از ویژگی های پارچه PVC(پی وی سی) بوده که بهتر است بدانید این پارچه ها انواع مختلف و گوناگونی دارند.پارچه پی وی سی مقرون به صرفه بوده ، محکم و سبک است و در موقع نصب آن بسیار آسان و سریع نصب می شود.طول عمر بیشتری نسبت به پارچه های دیگر دارد.از زمینه های کاربرد پارچه پی وی سی به ساخت درسایبان می توانیم اشاره کنیم.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی و سقف متحرک کلیک نمایید