نحوه کار سایبان برقی مغازه

یک موتور برقی داخل سایبان برقی مغازه قرار دارد که به صورت پنهان نصب شده است. این موتور به فضای اضافی نیاز ندارد و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. عملکرد سایبان های برقی کاملا بی صداست و تنها سی تا چهل ثانیه طول میکشد تا سایبان باز شود. در صورت تمایل میتوانید شیب سایبان را هم تنظیم کنید.ما از موتورهای برقی مناسب استفاده میکنیم که بسیار مطمئن و کاربردی هستند. سایبان برقی مغازه بعد از فشردن دکمه روی ریموت بدون هیچ زحمتی باز میشود و قابل کنترل خواهد بود. مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری وجود ریموت کار شما را آسان تر خواهد کرد.

این سایبان دچار پوسیدگی، نم یا رطوبت نخواهد شد و در برابر تغییرات جوی بسیار مقوام است. تنها کافی است پوشش آنرا مناسب با آب وهوای محل زندگی خود انتخاب کنید تا سالها بتوانید از ان استفاده نمایید. با نصب سنسور ها هم دیگر بابت اسیب به سایبان نگران نخواهید بود.

بیشتر بخوانید: مزیت سایبان برقی مغازه

ویژگی های فنی سایبان برقی مغازه علاوه بر سنسور نور و باد، برای محافظت بیشتر، انتخاب های زیادی جهت رنگ و طرح پارچه داشته باشید. جنس و رنگ این روکش ها متفاوت است و میتوان بر اساس سلیقه و نیاز مشتری آنرا هماهنگ با ظاهر و دکور مغازه طراحی کرد.

شما میتوانید پوشش یا روکش سایبان را با مارک و برند خود داشته باشید و به این ترتیب سایبان مغازه خود را سفارشی کنید. چاپ آرم و لوگو روی سایبان با بالاترین استانداردها انجام میشود و یک انتخاب محبوب و مناسب برای انواع مغازه ها، رستوران ها و کافه ها می باشد.

طیف وسیعی از ویژگی ها برای سایبان های مغازه وجود دارد تا بهره وری و کارایی آنرا بیشتر کند. سایبان ها چیزی فراتر از یک وسیله برای ایجاد سایه هستند. موتور برقی و بازوهای برقی سایبان یک مجموعه منحصر به فرد از امکانات را در اختیار شما خواهد گذاشت. این وسیله به طور منحصر به فرد برای پنرجه شما قابل طراحی می باشد.

سایبان های زیبا با امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت یک سیستم خودکار را برای کنترل نور و سایه در اختیار شما قرار میدهند. برای کنترل نور و استفاده از فضای باز سایبان بهترین وسیله است و میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. با استفاده از ریموت کنترل قدرت سایبان به شما نشان داده میشود. در زمان کارکرد وجود این وسیله میتواند کاربرد آن را آسان تر کند.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

تماس با ما

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/