سایبان برقی مغازه و مزیتهای آن

سایبان برقی نسل جدیدی از سایبان های میباشند که با داشتن انوع مختلف  به شما در ایجاد فضای مناسب و حتی تبلیغاتی کمک میکنند . یکی از انواع این سایبان ها سایبان برقی مغازه میباشد. ویژگی های فنی سایبان مغازه میتواند به محافظت از مبلمان فضای باز در برابر آفتاب کمک کند و یا محافظ خوبی در برابر باران و ریزش آب باشد. این ویژگی ها باعث میشوند تا سایبان های اتوماتیک به انتخاب اصلی برای تمام مغازه و رستوران ها تبدیل شوند.

زمانیکه تصمیم به خرید یکی از انواع سایبان های مغازه میگیرید، یک مشاور از محل نصب آن بازدید میکند و طیف کاملی از امکانات جانبی آن را برای شما شرح خواهد داد. با دانستن این جزئیات شما متوجه خواهید شد که چگونه فناوری اتوماتیک برای شما کارایی دارد.عملکرد الکتریکی باعث میشود کنترل سایبان ها به طور منظم و بدون نیاز به نیروی دست و در زمان کوتاه انجام شود. محل نصب سایبان چه کوچک باشد و چه بزرگ، این وسیله متناسب با آن طراحی خواهد شد و لذت شما را از سایه ایجاد خواهد کرد.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

👈 محافظت در برابر نور آفتاب و اشعه UV

👈 سایه مناسب و خنک در تابستان و روزهای گرم

👈 محافظت از مبلمان داخلی مغازه در برابر آفتاب

👈 کاهش نور در مغازه در ساعات پر نور

👈 کنترل دمای خانه در روزهای گرم

👈 بسته شدن خودکار سایبان مغازه در زمان وزش بادهای شدید

👈 محافظت در برابر باران های شدید

👈 طراحی و ساخت سفارشی برابر ابعاد و اندازه محل نصب

👈 مناسب برای پنجره های کوچک و بزرگ

👈 سایبان میتواند تا 4 متر عرض داشته باشد

👈 پایین اوردن دمای داخل مغازه تا 20 درجه سانتی گراد

👈 قادر به پوشش پنجره ها تا عرض 7 متر و فضای بیرونی تا طول 2.5 متر

بیشتر بخوانید: سایبان برقی و زیبایی خانه

سایبان مغازه و مزیتهای آن

ویژگی های فنی سایبان مغازه با سیستم کنترل از راه دور، محافظت در برابر آفتاب و روشنایی و همینطور گرما را برای شما آسان تر میکند. کنترل از راه دور میتواند به وسیله ریموت یا برنامه روی گوشی یا تبلت شما انجام شود که به شما این امکان را میدهد تا سایبان برقی خود را با فشار یک دکمه کنترل کنید.

سنسورهای پیشرفته سایبان موجب عملکرد آسان آن و آرامش خاطر شما خواهند بود. یک سنسور نور یا باد، در شرایط تابش نور و وزش بادهای شدید میتواند سایبان را در برابر آسیب حفظ کند و آسایش شما را نیز فراهم نماید. سنسورهای خورشیدی نصب راحتی دارند و دردسر شما را برای باز و بست کردن سایبان کم خواهند کرد.حتی اگر در محل زندگی شما احتمال وزش بادهای شدید زیاد نیست، از سایبان خود با نصب سنسور باد محافظت خواهید کرد. این ویژگی به محض افزایش سرعت باد، سایبان را میبندد و یک مکانسیم عالی در برابر آسیب به آن خواهد بود.

برای سایبان شما امکان نصب هیتر وجود دارد. هیتر ها با طراحی آسان، کارآمد و ایمن میتوانند حرارت مناسب را برای فضای زیرسایبانفراهم کنند. این وسیله برای انواع سایبان مدرن قابل نصب و استفاده می باشد.نور سفید و گرم خورشید برای ساعات روز کافی است. اما برای پذیرایی از مشتریان در فضای باز و در شب بهتر است از فناوری مدرن لامپ های LED استفاده کنید. کارایی این لامپ ها بسیار عالی است و طول عمر زیادی دارند و روشنایی را به راحتی برای شما فراهم خواهند کرد. روشنایی لامپ ها نیز از روی ریموت قابل کنترل خواهد بود.

برای مشاهده محصولات سایبان برقی شرکت جی سقف کلیک نمایید.

تماس با ما

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/