نحوه کار سایبان برقی مغازه

سایبان برقی همانطور که از نامش پیدا می باشد مناسب برای ایجاد سایه می باشد که یکی از محصولات آن که همان سایبان برقی ماشین می باشد مخصوص ایجاد سایه برای ماشین شما می باشد. سایبان ماشین بیشتر مناسب افرادی می باشد که در محل کار خود یا در خانه پارکینگ مناسبی برای ماشین خود ندارند و مجبور هستند ماشین را در حیاط و در زیر آفتاب قرار دهند. برای حل این مشکل می توان خرید سایبان ماشین را انجام داد. البته نباید از این موضوع غافل شد که زمانی خرید سایبان ماشین را انجام می دهید باید از آن در برابر عوامل مختلف محافظت کنید تا بتوانید سال ها از آن استفاده کرد و رضایت کامل را از آن داشته باشید.

یکی از عواملی که باید در برابر سایبان ماشین خود از آن محافظت کنید آلودگی است. سایبان ماشین شما با آن که دود زیادی نمی خورد چون در حیاط قرار داد اما عوامل دیگری وجود دارد که باعث می شود سایبان شما کثیف شود و برای شما دردسر بسازد. عواملی همچون گرد و خاک، بارش باران و… می تواند باعث کثیفی سایبان برقی ماشین شما بشود. دسته از افراد هستند که به تمیزی سایبان ماشین خود اهمیت نمی دهند و با خود فکر می کنند که مهم کثیف نشدن ماشین است بقیه اش اهمیت چندانی ندارد باید به این دسته از افراد گفت که سایبان ماشین حداقل ماهی یک بار باید شسته شود تا بتواند کارایی لازم برای شما را داشته باشد. وقتی گرد و خاک بر روی پارچه ی سایبان ماشین قرار داشته باشد باز و بسته شدن پوشش سایبان سخت تر خواهد بود و همچنین زمان طولانی را خواهد برد. اما اگر شما بتوانید شستشوی سایبان ماشین را به موقع و در زمان مناسب انجام بدهید دیگر نگرانی از بابت عملکرد سایبان خودرو خود نخواهید داشت. برای مالکان سایبان ماشین از همه چیز مهمتر محافظت از ماشین می باشد بله سایبان ماشین از خودروی شما محافظت می کند اما باید گفت هر وسیله ای برای این که سالم بماند و کار کند نیاز به توجه دارد!

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

سایبان ماشین خود را چگونه بشوییم؟

شستشویی سایبان ماشین بسیار راحت است پس از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید. اولین نکته ای که برای شستشوی سایبان باید مدنظر خود داشته باشید این است که بدانید هر چند وقت یک بار می خواهید شستشوی سایبان برقی ماشین خود را انجام بدهید. سایبان ماشین را می توانید یک روز را در ماه انتخاب کنید و بشویید. خب حالا نوبت به شستن سایبان رسیده است اول از همه ببینید که آلودگی هایی که بر روی سایبان وجود دارد کم است یا زیاد.اگر مشاهده کردید که کم می توانید با کمک شیلنگ آب سایبان پارکینگ خود را بشویید اما اگر مشاهده کردید که نه آلودگی بیش از حد می باشد بهتر است مواد شوینده مخصوص پارچه ی سایبان ماشین را خریداری کنید و به کمک آن مشکلات را برطرف کنید. اگر در نزدیکی شما مواد شوینده مخصوص پارچه ی سایبان وجود نداشت می توانید از محلول صابون نرم به همراه آب ولرم استفاده کنید و شستشوی سایبان خود را انجام بدهید.

بیشتر بخوانید: مزیت سایبان برقی مغازه

انتخاب پارچه برای سایبان ماشین از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باید به آن توجه ویژه ای داشت. پارچه های مختلفی برای سایبان ماشین تولید می شود اما مهمترین وبهترین نوع آن پارچه ی ضد آب می باشد. با وجود پارچه ی ضد آب سایبان برقی ماشین شما دیگر نگرانی بابت خیس شدن ماشین خود را در زمان بارش نخواهید داشت. پارچه ی ضد آب در برابر بارش باران مقاومت بالایی دارد و زمانی که ماشین خود را زیر سایبان قرار دهید خواهید دید که ماشین شما خیس نخواهد شد. وقتی بتوانید بهترین ها را برای خود انتخاب کنید می توانید از ماشین خود هم محافظت کنید و غصه ی آن را دیگر نخورید. پارچه ضد آب همچنین در برابر رطوبت، پارگی، کپک و قارچ مقاومت بالایی دارد پس انتخاب پارچه ی ضد آب را برای سایبان خود هرگز فراموش نکنید.

تماس با ما

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/