سقف پارچه ای آلاچیق

سقف پارچه ای آلاچیق از ستون های استیل یا چوبی است که از پوشش پارچه ای pvc ضدآب پشتیبانی می کند. از جدیدترین سایبان های پارچه ای، سقف متحرک پارچه ای است که در محیط های مختلف برای ایجاد سایه نصب می شود.

اکثر مشتریان پارچه پلی استر با روکش PVC را به عنوان مواد اولیه سایبان انتخاب می کنند زیرا از لحاظ نگهداری سبک و مقرون به صرفه است. پارچه استفاده شده در سقف پارچه ای آلاچیق بعد از بارندگی به سرعت خشک می شوند و مقاومت بالایی در مقابل پاره شدن دارند.

سقف پارچه ای آلاچیق برای افرادی که می خواهند در روزهای آفتابی از طبیعت بهره ببرند، مفید و مناسب است. مجموعه سرای هوشمند با برند جی سقف در زمینه طراحی و تولید انواع سایبان برقی، سقف اتوماتیک، سقف ریلی، سقف بازشو، سقف متحرک استخر فعالیت دارد.

ویژگی سقف پارچه ای آلاچیق

  • تحت پوشش قرار دادن محیط ها با متراژ های کوچک و بزرگ
  • مقاومت بالا در برابر باد
  • راحتی در تمیز کردن

سقف آلاچیق پارچه ای

آلاچیق ها را می توان نوعی معماری مدرن دانست که برای سازه های موقتی و سازه های مدرن قابل استفاده اند. امروزه استفاده از آلاچیق بسیار متداول شده است. در گذشته آلاچیق برای ساختمان های بزرگ استفاده می شد اما امروزه در محیط های کوچک نیز به کار می رود. سقف آلاچیق پارچه ای به آسانی و سریع قابل اجرا است. سقف آلاچیق پارچه ای در برابر اشعه های مضر نور خورشید، بارش باران، برف و باد از انسان به خوبی محافظت می کند. سقف آلاچیق پارچه ای به دلیل جنس پارچه سایبان کشسان و برش برای تولید، دانش و تجربه فنی زیادی لازم دارد.

مراقبت از سقف پارچه ای آلاچیق

با اجرای سایبان های پارچه ای می توان تبلیغ یا لوگوی مورد نظر خود را روی پارچه چاپ نمود. این سایبان ها به مراقبت نیاز دارند. با انتخاب بهترین پارچه و اقدامات لازم برای پاک سازی و محافظت در برابر اثرات مخرب هوا اطمینان پیدا کنید که این سایبان ها پس از گذشت سال های طولانی مانند روز اول سالم و زیبا می ماند. پارچه هایی که قیمت پایین تری دارند احتمال دارد در معرض لک، کپک و تغییر رنگ قرار بگیرد پس باید از پارچه هایی با کیفیت بالا برای دوام و ماندگاری طولانی تر استفاده کرد.

آلاچیق پارچه ای مناسب کدام است؟

در بین پارچه ها نوع پلی استر با روکش  pvc  بهترین نوع پارچه برای آلاچیق است. این مدل پارچه در مقابل دمای بالا خورشید از مقاومت خوبی برخوردار است و خاصیت ضد چسبندگی نیز دارد بنابراین در مقابل خاک نیز مقاومت می کند. همچنین در برابر طوفان نیز آسیبی نمی بیند و تمیز کردن آن بسیار آسان و سریع است و انعطاف پذیری و شفافیت بالایی نیز دارد.

بهترین راه انتخاب مصالح برای ساخت آلاچیق مشاهده نمونه هایی از آلاچیق های پارچه ای ساخته شده و در نهایت انتخاب مناسب ترین گزینه است. اگر تصمیم به ساخت پناهگاهی موقت مانند چادر یا چتر دارید بهترین انتخاب سایبان برقی دو طرفه چرخ دار است. استفاده از  سقف پارچه ای آلاچیق در مناطق مختلف آب و هوایی با توجه به نوع سازه و پارچه متفاوت است. مقاومت این مدل آلاچیق ها در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی به ساختار پارچه بستگی دارد. نوع پارچه هم به میزان جذب صدا و انتقال نور خورشید مؤثر است. با استفاده از پارچه باکیفیت و بادوام می توان مناطق بزرگی را تحت پوشش قرار داد.

سقف پارچه ای آلاچیق

آلاچیق پارچه ای

آلاچیق پارچه ای

آلاچیق های پارچه ای نوعی سازه پارچه ای سبک است که به راحتی و سریع قابل نصب هستند. آلاچیق پارچه ای منطقه تحت پوشش را در برابر اشعه مضر نور خورشید، باران و باد محافظت می کند.
در معماری مدرن آلاچیق پارچه ای نه تنها برای سازه های موقتی بلکه برای ساختمان های دائم نیز بسیار استفاده می شود. آلاچیق پارچه ای از زیباترین انواع آلاچیق ها می باشد زیرا می توان از پارچه های حریر یا سایر پارچه ها در طراحی و تزئین دیواره های آن استفاده نمود. همچنین با استفاده از پارچه های باکیفیت و بادوام در آلاچیق پارچه ای، می توان مناطق بزرگی را تحت پوشش قرار داد که یک مزیت عالی به شمار می رود.

انواع پارچه ها در آلاچیق پارچه ای

امروزه انواع مختلفی از پارچه ها در معماری مدرن وجود دارد؛ اما فقط تعداد محدودی از آن ها در ساخت آلاچیق پارچه ای استفاده می شوند. تولید پارچه برای آلاچیق پارچه ای در اندازه های مختلف، مطابق با الگوهای خاص و پیچیده دانش فنی زیادی لازم دارد. امروزه نصب سقف پارچه ای آلاچیق به صورت تخصصی توسط نیروهای مجرب انجام می شود.

پارچه پلی استر با روکش PVC توانایی مقاومت در مقابل دمای بالا را دارد و برای سایبان در مناطق آفتابی بسیار مناسب است. از دیگر ویژگی های این پارچه ها می توان به شفافیت نسبتاً بالا، ضد اشتعال بودن و مقاومت بالا در مقابل چین خوردگی اشاره نمود.

کاربرد آلاچیق پارچه ای

آلاچیق ها بسیار پرکاربرد هستند و موارد استفاده از آن ها متفاوت و گسترده است. از کاربردهای آلاچیق می توان به انبارداری، ساختمان های موقت و کاربردهای صنعتی اشاره کرد. همچنین اجرای آلاچیق پارچه ای برای سایبان حیاط یا سایبان پارکینگ نیز کاربرد دارد.

نکات مهم

  • اجرای آلاچیق، در مناطق مختلف آب و هوایی با توجه به نوع سازه های پارچه ای و میزان تنش هوا متفاوت است.
  • مقاوم بودن آلاچیق در مقابل تنش هوا، به استحکام کششی پارچه استفاده شده بستگی دارد.
  • پارچه به کار رفته در سقف آلاچیق پارچه ای بر میزان جذب صدا و انتقال نور خورشید مؤثر است.
  • هرچه استحکام کششی پارچه بالاتر باشد مقاومت آن در برابر باد بیشتر است.

سقف آلاچیق را از کدام شرکت تهیه کنیم؟

شرکت سرای هوشمند شما را در انتخاب بهترین طراحی و تولید سقف آلاچیق پارچه ای راهنمایی می کند. کارشناسان مجرب ما تلاش می کنند تا طرحی مناسب با بودجه شما ارائه دهند تا رضایت شما را به دست آورند.

سازه های جدیدی که توسط مجموعه سرای هوشمند با برند جی سقف طراحی و اجرا شده نشان دهنده این است که صرفه جویی در هزینه سبب ایجاد خلاقیت می شود. شرکت سرای هوشمند با انتخاب مواد اولیه با کیفیت سایبان متحرک مورد نیاز شما را فراهم می کنند

تماس با ما:

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/

سایت گوگل