سقف متحرک حیاط

اگر برای محیط‌های بدون سقف ساختمان خود مانند حیاط به دنبال پوششی هستید که خانه شما را در مقابل عوامل طبیعی مانند نور خورشید، باران و برف محفوظ نگه دارد سقف متحرک حیاط بهترین راه حل است؛ سقف متحرک حیاط از کاربردهای بی نظیر سقف برقی در خانه‌ها می‌باشد. اگر تصمیم به تحول و تغییر دکوراسیون در منزل خود دارید سقف متحرک حیاط در ورودی ساختمان می‌تواند انتخابی فوق العاده باشد. در این مقاله تصمیم داریم سقف متحرک حیاط و اجزای آن را به شما معرفی کنیم.

سقف متحرک

کارفرما برای این که بتواند از حیاط خانه خود در همه زمان‌ها استفاده کند می‌تواند سقف متحرک نصب و راه اندازی کند. کارفرما با نصب سقف برقی ریموت دار محیطی تفریحی برای خود و عزیزانش فراهم می‌کند. ساکنین خانه می‌توانند در زمان فراغت خود از سقف برقی بنا به شرایط آب و هوایی در طول روز استفاده نمایند، به صورتی که در هوای مطبوع سقف را بسته و از هوا و آسمان زیبا لذت برد. این سقف برای روزهای بارانی و برفی به طور صحیح آب‌بند و هوابند شده است. سقف برای محیط آلودگی ندارد و در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی مقاومت بالایی دارد.

انواع سقف متحرک حیاط

سقف متحرک در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شود؛ باید با انواع آن به خوبی آشنا شوید تا به درستی سقف مناسب خود را انتخاب کنید. انواع سقف متحرک حیاط عبارت است از: سقف متحرک فلزی، سقف متحرک آلومینیومی، سقف متحرک پارچه‌ای.

سقف متحرک پارچه‌ای

سقف متحرک پارچه‌ای در رنگ‌های متنوع ساخته شده و شما می‌توانید آن را طبق سلیقه خود سفارش دهید. از مزایای سقف متحرک می‌توان به عدم دید از بیرون و داخل اشاره نمود. سقف متحرک پارچه‌ای مقرون به صرفه‌ترین سقف متحرک می‌باشد. هنگام طوفان سنگین می‌توان سقف متحرک را در حالت بسته قرار داد تا دچار خسارت نشوید.

طراحی سقف متحرک پارچه‌ای

طراحی و نصب سقف متحرک پارچه‌ای طبق فضای مورد نظر کارفرما انجام می‌شود. شیب ایجاد شده در سقف متحرک افزون بر زیبایی بی نظیری که به محیط می‌بخشد، سبب می‌شود که آب باران نیز از روی سقف کاملاً خارج شود. سقف برقی افزون بر موتوری با توان بالا که با ریموت کنترل به راحتی باز و بسته می‌شود، دارای یک پارچه کششی با کیفیت است. با نصب سقف متحرک حیاط فضای مسقف خانه نیز افزایش می‌یابد.

اجرای سقف متحرک حیاط

اجرای سقف متحرک حیاط متناسب با انواع مختلفی که دارد متفاوت است؛ سقف متحرک آلومینیومی در اکثر مکان‌ها مانند: رستوران، کافی شاپ، مراکز تجاری، ویلا، باغ و … قابل انجام است. سقف برقی از گزینه‌های عالی برای محیط‌های روباز مانند استخر، کافی شاپ، رستوران، درب ورودی، تراس و حیاط شخصی بوده که محیط تحت پوشش را از اشعه‌های مضر نور خورشید، برف و باران و گرد و خاک محفوظ نگه می‌دارد.
اجرای سقف متحرک پارچه‌ای حیاط نیاز به داشتن مجوز از شهرداری ندارد. برای نصب سقف متحرک نیاز دارید تا با متخصصین این زمینه مشورت کنید و کار را به آن‌ها بسپارید. مجموعه سرای هوشمند آخرین تکنولوژی روز جهان را در طراحی و تولید سقف متحرک به کار برده است.

مدل‌های سقف متحرک حیاط

سقف متحرک در دو نوع برقی یا دستی تولید می‌شود. در مدل سقف متحرک دستی برای این که باز و یا بسته کردن سقف برای همه مقدور نیست زیاد پیشنهاد نمی‌شود. در مدل سقف برقی باز و بسته کردن سقف به راحتی با فشار دادن دکمه ریموت کنترل قابل انجام می‌باشد.
سیستم نورپردازی از قابلیت‌های بی نظیری است که شما می‌توانید به سقف متحرک خود اضافه کنید. این کار در شب زیبایی و روشنایی فوق العاده ای به محیط شما می‌بخشد. سقف متحرک در مکان‌هایی مانند: آشپزخانه، پاسیو، حیاط، تراس، بالکن، پارکینگ، استخر، مجموعه‌های تجاری-اداری، استادیوم ورزشی، هتل، گلخانه، رستوران، کافی شاپ و… قابل نصب و راه اندازی می‌باشد.

اجزای سقف متحرک حیاط

ریموت کنترل

باز و بسته شدن سقف متحرک با استفاده از بازوهای هیدرولیکی و برقی انجام می‌گیرد. هدایت و کنترل سقف با فشردن دکمه ریموت کنترل قابل انجام می‌باشد.

ساختار سقف متحرک

ساختار بیشتر سقف‌های متحرک حیاط به روش ریلی و موازی می‌باشد. سقف در مسیر حرکت ریل باز و بسته می‌شود. طراحی سقف متحرک حیاط به دلیل وجود ریل‌های موازی در ساختار آن به شکل مربع و مستطیل می‌شود.

سازه آلومینیومی

جنس سازه به کار رفته در سقف متحرک، پروفیل آلومینیوم می‌باشد. آلومینیوم در محیط باز مقاومت بالایی دارد و به راحتی دچار زنگ زدگی نخواهد شد و همین موضوع باعث طول عمر بالای سقف متحرک می‌شود. سبک وزن بودن آلومینیوم باعث می‌شود تا موتور از قدرت کمتری برای جمع کردن سقف استفاده نماید و این خود باعث سرعت بالا در جمع شدن سقف می‌شود.

ویژگی سقف متحرک حیاط

  • طراحی شیبدار سقف متحرک جهت خروج آب باران
  • استفاده از رنگ‌های متنوع برای زیبا سازی محوطه
  • انتخاب رنگ پارچه کششی و سازه متناسب با دکوراسیون و سلیقه کارفرما
  • امکان نورپردازی سقف متحرک برای استفاده از آن در شب

سقف متحرک در مکان‌هایی مانند: آشپزخانه، پاسیو، حیاط، تراس، بالکن، پارکینگ، استخر، مجموعه‌های تجاری-اداری، استادیوم ورزشی، هتل، گلخانه، رستوران، کافی شاپ و… قابل نصب و راه اندازی می‌باشد.

اهداف سقف متحرک حیاط

از جمله اهداف نصب سقف متحرک در حیاط می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تغییر دکوراسیون منزل
  • محافظت از محیط و مبلمان در برابر نور آفتاب، باران، برف، ورزش باد شدید و…
  • ایجاد محیطی با آرامش برای اوقات فراغت، دورهمی ها و …
  • محافظت افراد ساکن در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید
  • فراهم آوردن فضایی دل نشین در حیاط در همه روزهای سال

قیمت سقف متحرک حیاط

کارشناسان قبل از نصب سقف متحرک از محل پروژه بازدید کرده و مساحت آن را محاسبه می‌کنند تا به طور صحیح اندازه قطعات را تعیین نمایند. فاکتور مؤثر بعدی در قیمت سقف متحرک افزون بر اندازه قطعات؛ نوع پوششی است که برای سقف خود انتخاب می‌کنید که این پوشش فلزی یا پارچه‌ای باشد. همچنین سقف متحرک تنوع زیادی در طرح، مدل و رنگ دارد که هر کدام به خاطر این که زمان، هزینه و ابزارهای به خصوصی دارد در کاهش و یا افزایش قیمت سقف متحرک تأثیر زیادی دارد.
سقف متحرک در انواع سقف متحرک پارچه‌ای، سقف متحرک فلزی، آلومیینیومی توسط مجموعه سرای هوشمند طراحی و تولید شده است. سقف متحرک حیاط نمونه‌ای از کاربردهای سقف متحرک بوده که با توجه به مساحت محیط و بودجه کارفرما طراحی و تولید می‌شود.
سقف متحرک پارچه‌ای مقرون به صرفه‌ترین انتخاب بوده و مزایای بسیاری دارد، توصیه مجموعه سرای هوشمند این است که هنگام برف و طوفان شدید سقف متحرک پارچه‌ای در حالت بسته باشد.
سقف متحرک فلزی مقاومت بیشتری در شرایط مختلف آب و هوایی دارد همچنین عمر طولانی‌تری نسبت به سقف متحرک پارچه‌ای دارد به همین خاطر قیمت بالاتری هم دارد. شما می‌توانید برای مشاهده نمونه کارهای تولید شده توسط مجموعه سرای هوشمند برای حیاط به صفحه محصولات مراجعه کنید و جهت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.
سقف برقی حیاط سرای هوشمند با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تولید، نصب و راه اندازی سقف برقی حیاط توانسته است محصولی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد. کیفیت بی نظیر سقف برقی سبب فروش بالای آن شده و به دلیل سازگار بودن با هر شرایط آب و هوایی مورد استقبال مشتریان محترم قرار گرفته است.
سقف حیاط توسط شرکت سرای هوشمند تولید و پخش می‌شود. به دلیل مناسب بودن قیمت سقف متحرک سرای هوشمند، این محصول مورد رضایت مشتریان می‌باشد. اگر سؤال، انتقاد یا پیشنهادی دارید با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجموعه ما، شما را راهنمایی کنند.

سایت گوگل

تماس با ما

تلفن: 03135305107
همراه: 09136004965
وبسایت: www.jsaghf.com