سقف متحرک استخر

قطعا شما هم با مشکل آلودگی آب استخر روبرو شده اید. ترکیب آب استخر با برگ درخت، گل، خاک و هوای آلوده سبب ایجاد بیماری می شود. اگر برای استخر خود به دنبال راه حلی هستید تا هر زمان دوست داشتید استخر را سرباز کنید و یا در هنگام اوج تابش نور خورشید دیگر دغدغه ی نور آفتاب و مضرات سرطان بار آن را روی پوست خود نداشته باشید و سقف را باز کنید یک راهکار عالی استفاده از سقف متحرک استخر می باشد.

سقف متحرک استخر مشکلات استخر روباز را برطرف می‌کند. سقف متحرک استخر علاوه بر زیبایی ظاهری، عایق بسیار عالی در برابر سرما و گرما می باشد و همینطور محافظی برای پوشاندن آب از هر نوع آلودگی نیز هست. زمانی که نور خورشید شدید باشد، تماس پوست با اشعه ماورابنفش خورشید زیاد می‌شود که در این زمان وجود سقف جمع شو ضروری می باشد. در این مقاله به انواع سقف استخر، قیمت سقف متحرک استخر و مزایای آن می پردازیم و بهترین مجموعه ارائه دهنده سقف متحرک را نیز معرفی می کنیم تا برای سفارش این محصول اطلاعات لازم را داشته باشید.

استخر روباز خود را با سقف متحرک استخر، به استخر چهار فصل تبدیل کنید.

بسیاری از خانه های ویلایی برای زیبایی و استفاده مناسب اقدام به ساخت استخر می‌کنند ولی چون ساختمان های دیگر مشرف به آن است از استخر استفاده نمی‌کنند. راه حل سقف متحرک است که دید دیگر ساختمان ها را کاهش می دهد و این قابلیت را به مالک می دهد تا بتواند در تمام فصول سال حتی با وجود شرایط نامساعد آب و هوایی از استخر بهره ببرد. سقف متحرک استخر در حالت باز در تابستان لذت استفاده از آفتاب و گرما را برای شما فراهم می کند و از طرفی زمانی که سقف بسته است فضایی محفوظ از سرمای زمستان نیز می باشد. با نصب سقف استخر در هر زمان از سال می توانید به تفریح در استخر بپردازید و هم چنین دید همسایگان و اشراف آن ها به استخر را پوشش دهید.

طراحی و اجرای سقف استخر خانگی را به چه کسی بسپاریم؟

سقف برقی استخر سازه ای تمام اتوماتیک می باشد که از فضای استخر به خوبی محفاظت می کند. طراحی سقف متحرک به صورتی است که لایه های محافظ مانع عبور اشعه های مضر نور آفتاب به داخل استخر می شوند. نکته مهم این است که کیفیت سقف عالی باشد تا استخر را به خوبی پوشش دهد. در استخر سرپوشیده میزان رطوبت بسیار زیاد است و هر مصالحی را نمی توان استفاده کرد. استفاده از بهترین و مقاوم ترین مصالح برای سقف استخر لازم است تا طول عمر بالاتری داشته باشد و در اثر رطوبت دچار زنگ زدگی نشود.

انتخاب یک مدل سقف مناسب نیاز به بررسی‌های دقیق دارد. سقف برقی شیشه ای و سقف برقی پارچه ای دو انتخاب ایده آل برای سرپوشیده کردن استخر بوده و زیبایی فوق العاده چشمگیری را برای فضای استخر شما به ارمغان می آورد. سقف برقی شیشه ای استخر سازه ای سنگین و مدرن بوده که هزینه بالایی دارد و به دلیل شفافیت شیشه ممکن است با گذر زمان مسائلی پیش بیاید. توصیه ما برای سقف متحرک استخر، سقف متحرک پارچه ای بوده که سازه ای سبک و قیمت مناسب می‏ باشد. اگر ساختمان مشرف به استخر وجود نداشته باشد می توان با باز کردن سقف برقی توسط ریموت کنترل از شنا در زیر نور خورشید لذت برد.

سقف استخر خانگی

استخر خانگی اوقات خوشی را برای ساکنین به ارمغان می آورد. به طور کلی استخر خانگی به طور روباز یا مسقف ساخته می‌شود. فایده استخر روباز استفاده از نور آفتاب در هنگام شنا است اما گاهی مالک به دلایلی مانند حفظ حریم شخصی و جلوگیری از کثیف شدن استخر توسط گرد و خاک درخواست سرپوشیده کردن فضا را دارد. برای تمیز نگه داشتن آب استخر باید به طور مرتب از دستگاه تصفیه آب استفاده کرد که هزینه برق مصرفی را بالا می‌برد. به همین خاطر افراد مایلند از پوششی برای استخر استفاده کنند. ایده ی سقف متحرک استخر برای ایجاد محیطی خصوصی در فصل تابستان و حتی زمستان بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفنه است.

سقف استخر روباز

استخر روباز در محوطه‌ ی ویلاها، خانه‌ها، باغ ها و ساختمان‌ ها علاوه بر زیبایی چشمگیری که به محیط می‌بخشد دردسرهایی مانند نگهداری از استخر و حفظ حریم شخصی را نیز دارد. به همین دلیل مالک ترجیح می دهد استخر را سرپوشیده کند. در این موقعیت می‌توان از انواع سازه‌ها با توجه به سبک دکوراسیون برای سقف استخر استفاده کرد. سقف استخر علاوه بر ایجاد حریم شخصی، از ورود گرد و خاک به داخل آب هم تا حدود زیادی جلوگیری می کند و آب استخر تا مدت زمان بیشتری تمیز باقی خواهد ماند. برای بیشترین کارایی از سقف متحرک استخر باید از مصالح مرغوب و باکیفیت، متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه استفاده کرد. سقف استخر مانند سایبان حیاط، در فضایی باز و زیر نور آفتاب قرار دارد. بنابراین استحکام آن در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی بسیار مهم است. سقف استخر باید تحمل دمایی بالایی را داشته باشد تا در فصل گرم تابستان بدون آسیب باقی بماند.

سقف استخر در طبقه زیرین ساختمان

در برج ها، ساختمان های مسکونی و تجاری و… در صورتی که استخر احداث شده باشد، عموما در طبقه زیرین می باشد. در ساختمان های مسکونی و تجاری با نصب سقف متحرک استخر هم می توان از نور مناسب بهره برد و هم از دید به قسمت استخر جلوگیری کرد. سقف استخر به صورت ثابت یا متحرک با توجه به نیاز و درخواست کارفرما طراحی و تولید می شود.

سقف استخر ویلا

در اکثر خانه های ویلایی برای پوشش استخر از سقف متحرک استفاده می شود. سقف استخر ویلا را با شیوه ای خاص طراحی می کنند. سقف متحرک به صورت دستی یا توسط موتور حرکت می کند. پوشش متحرک سقف، جمع شونده می باشد و برای استخرهای روباز طراحی و نصب می شود.

سقف متحرک استخر مانند دیگر سقف های جمع شو مدل های مختلفی دارد که در مکان های متفاوتی مورد نیاز است و هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد. استفاده راحت از خصوصیت هایی است که در همه مدل های سقف متحرک استخر می‌توان برشمرد.

شرکت سقف برقی سرای هوشمند

تجربیات تیم فنی و مهندسی سقف برقی سرای هوشمند در زمینه صنعت های مختلف، ایده ای نو را پدید آورد که منجر به ساخت محصول فوق العاده کاربردی سقف برقی استخر شد.

شرکت‌های معتبری در زمینه طراحی و اجرای سقف استخر فعالیت می‌کنند. شرکت سرای هوشمند با سال ها تجربه و فعالیت فراوان در زمینه ساخت سقف متحرک و سقف برقی پارچه ای توانسته است بهترین مدل سقف را با ارتفاع‌ های متفاوتی طراحی، تولید و در اختیار مشتریان قرار دهد. مجموعه سرای هوشمند به منظور ارائه بهترین خدمات با شرکت‌ها و گروه‌های حرفه‌ای زیادی در ارتباط می باشد. سقف برقی توسط متخصصین با تجربه مجموعه سرای هوشمند متناسب با فضا و دکوراسیون شما طراحی و اجرا شده و زیبایی و راحتی را همزمان برای شما ایجاد می کند. شرکت سقف برقی سرای هوشمند به طور مداوم درباره سازه های مدرن در ایران و جهان تحقیق می کند و از جدیدترین تجهیزات و روش ها در پروژه های سقف متحرک خود استفاده می کند.

مزایای سقف برقی استخر

 • جنس بدنه پوشش استخر آهن یا آلومینیوم (یا ترکیبی از این موارد) می باشد، که کاملا در برابر رطوبت و گازهایی مانند کلر ایمن سازی شده اند.
 • سقف برقی استخر اتوماتیکی می باشد و کاور استخر توسط ریموت کنترل به آسانی باز و بسته می شود.
 • با نصب سقف برقی استخر، در تمام فصول سال می توانید به شنا و آب تنی بپردازید.
 • سقف برقی در مدل ها، رنگ ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند.
 • سقف استخر سرای هوشمند به طور کامل آب بند و هوا بند می باشد و مانع  نفوذ رطوبت یا گرد و غبار به داخل محیط استخر خواهد شد.

قیمت سقف متحرک استخر

استخر از محیط هایی است که انتخاب سقف برقی برای آن بسیار کاربردی است زیرا ساخت استخر سرپوشیده هزینه ی بالایی دارد و همچنین در هیچ زمانی نمی‌توان از نور خورشید بهره برد. سقف متحرک را در زمان سرما و بارندگی می توان بست و هنگامی که هوا گرم و ملایم است، آن را باز کرد و از نور آفتاب بهره برد.انواع رویه روی قیمت سقف متحرک استخر تاثیر می گذارد؛ در این میان شیشه دارای بالاترین قیمت و پارچه مدل کم هزینه تر می باشد.سقف متحرک استخر دارای قطعات زیادی است و برحسب مواد اولیه و متراژ محیط و امکانات متنوعی که می توان به آن اضافه کرد در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

سقف متحرک استخر ارزان برای بعضی از استخرهای روباز بهترین انتخاب محسوب می شود. سقف متحرک استخر ارزان را برای استخرهای کوچک و خانگی می‌توان تهیه کرد و از آن استفاده برد. سقف متحرک استخر ارزان و گران قیمت کاربرد های خاصی دارند. قیمت سقف متحرک استخر برای استخرهای عمومی و بزرگ بیشتر از استخرهای کوچک و خانگی است.

قیمت سقف بر اساس بودجه و نیاز کارفرما تعیین می شود که باعث جلب رضایت مشتری می شود. شما می‏توانید با تماس با شماره های مندرج در سایت درخواست بازدید ازمحیط و ارائه مشاوره و پیش فاکتور به صورت رایگان بفرمایید.

سقف متحرک استخر را به چه کسی سفارش دهیم که بهترین باشد؟

سقف برقی استخر انتخابی فوق العاده برای استخرهای روباز عمومی و خصوصی در تمام شرایط آب و هوایی و فصول مختلف سال می باشد.

هنگام سفارش سقف متحرک استخر، طراحی صحیح سازه را باید در نظر گرفت تا سقف متحرک در طول سال همان کیفیت اولیه را داشته باشد. طراحی اصولی علاوه بر برطرف کردن نیازهای کارفرما، باعث افزایش جذابیت استخر هم می شود .برای سفارش سقف متحرک استخر باید با متخصصین مشورت کنید و در هنگام سفارش به سلامت قطعات توجه کنید.

برای ساخت سقف حیاط خلوت، سایبان ماشین، سایبان باغ، سایبان پنجره با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاورین و کارشناسان ما شما را به طور کامل راهنمایی کنند. اجرای پروژه های سقف و سایبان مجموعه سرای هوشمند به صورت دستی و متحرک انجام می گیرد. حرفه ای ترین تیم ها با ما در اجرای پروژه های سقف همکاری دارند.

سقف متحرک استخر مجموعه سرای هوشمند طبق اصول زیر طراحی و تولید می شود:

 • نصب سریع و آسان سقف استخر
 • متناسب با انواع محیط ها و کاربری های مختلف استخر
 • بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا

نصب سقف متحرک استخر

استخر به دلیل اینکه برای سلامتی و تفریح بسیار مفید می باشد باید از جهت زیبایی و امنیت بیشتر مورد توجه قرار گیرد. استخرهای روباز را با نصب سقف متحرک استخر می‌توان به استخر چهار فصل تبدیل کرد. زمانی که نور خورشید شدید باشد، تماس پوست با اشعه ماورابنفش خورشید زیاد می‌شود که در این زمان نصب سقف جمع شو برای استخر ضروری می باشد. سقف جمع شو از بهترین سازه ها برای استخرها به شمار می رود.

با نصب صحیح سقف متحرک استخـر با ظاهری زیبا و مقاوم، از هـر دو حـالـت کامـلاً رو بــاز و ســرپـوشـیده اسـتخـر بـهـرمـند خـواهید شد. نصب سقف متحرک، باید توسط کارشناسان انجام شود و دقت لازم را رعایت کرد که مالک دچار مشکل نشود.

با نصب سقف برقی استخر می توانید به امکانات زیر دسترسی داشته باشید:

 • با استفاده از ریموت کنترل می توان سقف متحرک را به اندازه دلخواه به راحتی باز کرد و میزان نور خورشید را کنترل کرد.
 • در زمان اوج آفتاب می توان سقف برقی را بست و از اشعات مضر خورشید روی پوست جلوگیری کرد.
 • با استفاده از استخر متحرک استخر می توان در هر فصل و هر زمان از استخر بهره برد و لذت برد.

سقف متحرک استخر

ویژگی سقف متحرک استخر

از جمله ویژگی های سقف استخر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد کاربری چهار فصل در استخر
 • انتقال نور مناسب و جلوگیری از تابش اشعات مضر خورشید
 • مقاومت بالا در برابر ضربه، شکستگی و خوردگی
 • ضد زلزله و دارای پروفیل های آهنی برای استحکام سازه
 • مقاومت در برابر دمای بالا، طوفان و باران
 • قابل استفاده در تمام شرایط آب و هوایی و فصول سال
 • مناسب برای استخر خانگی، عمومی و خصوصی
 • تنوع در رنگ، مدل متناسب با سبک دکوراسیون

سخن آخر

داشتن استخر در ساختمان مزیتی بزرگ است اما با وجود ساختمان ها برج های بلند، خصوصی سازی استخر کمی مشکل شده است. مهندسان با تولید انواع پوشش سقف استخر قادرند این مشکل را به راحتی حل کنند. با نصب سقف ثابت و متحرک دیگر دغدغه دید مزاحم را نخواهید داشت. برای استخر هم مانند سقف حیاط و سایبان ماشین می توان سقفی زیبا و کاربردی ساخت.

سایت گوگل

تماس با ما:

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: www.jsaghf.com