سقف متحرک تراس

در فصل‌های بهار یا تابستان که اغلب هوا مطبوع است افراد دوست دارند بیشتر وقت خود را در فضای باز بگذرانند و از هوای خوب و آفتاب لذت ببرند. در این روزها اغلب رستوران یا کافی شاپ هایی که تراس بزرگ دارند مورد توجه قرار می‌گیرند و انتخاب چنین مکانی روزی به یاد ماندنی را برای ما ثبت خواهد کرد. ولی با تمام خصوصیات کاربردی تراس، بالکن، پاسیو و حیاط با سرد شدن یا گرم شدن زیاد هوا شاید بهره بردن از این مکان‌ها به راحتی امکان پذیر نباشد. در هوای دلپذیر تراس رستوران و کافه شلوغ می ‌باشد ولی زمان‌های دیگر خالی از جمعیت می‌شود. راه حل استفاده از محصولی منحصر به فرد به نام سقف متحرک تراس می‌ باشد. در این مقاله به معرفی سقف متحرک تراس می‌پردازیم. سقف متحرک تراس یکی از بهترین گزینه‌ها برای پیشرفت شغلی شما است.

با سقف متحرک تراس، به کسب و کار خود رونق دهید.

سقف تراس پوششی است که روی محیط‌های تجاری و مسکونی قابل نصب می‌باشد. با نصب سقف متحرک تراس، در رستوران خود تحولی بی نظیر ایجاد کنید. در روزهای آفتابی و روزهای برفی نیز می‌توانید در تراس از مشتریان خود پذیرایی کنید. شما ممکن است به فکر یک سایبان باشید، ولی سرمایه گذاری در سقف متحرک بدون شک شما را در جایگاه بهتری نسبت به رقیبان قرار خواهد داد.

با بهره مندی از سقف متحرک برقی و سایبان برقی، شما می‌توانید تراس خود را بپوشانید و محیط باز خود را به محیطی تحت کنترل تبدیل نمایید و در تمام روزهای سال از فضای خود لذت ببرید، سقف متحرک در برابر تغییرات آب و هوایی از شما و عزیزانتان محافظت می‌کند و فضایی مدرن و کاربردی را برای شما فراهم می‌کند.

انواع سقف متحرک

اگر در تراس ساختاری ندارید که سقف یا دیوارها را پوشش دهد و قصد دارید آن جا را برای چهار فصل قابل استفاده کنید، بهترین انتخاب استفاده از سقف متحرک است. بسته به ویژگی‌های محیط مورد نظر می‌توان نوع مناسبی از سقف متحرک را انتخاب و نصب کرد.

برای سقف متحرک، می‌توانید سقف متحرک پارچه‌ای، یا آلومینیومی را نصب کنید. این سقف‌ها با مرغوب‌ترین مواد اولیه ساخته می‌شوند و بسیار کاربردی هستند.

سقف متحرک را از کدام شرکت تهیه کنیم که بهترین باشد؟

مجموعه سرای هوشمند با سابقه‌ی طولانی و خوش نامی در زمینه طراحی و ساخت انواع سقف متحرک و سایبان از جمله سقف برقی، سقف متحرک پارچه‌ای، سقف متحرک استخر، سقف متحرک رستوران، سقف متحرک بالکن، سایبان برقی و… توانسته محصولاتی با کیفیت، دارای استحکام فوق العاده و طول عمر بالا تولید کند سقف متحرک محصول پرطرفدار مجموعه سرای هوشمند است. شرکت سرای هوشمند سقف تراس را با قیمتی استثنایی، کیفیتی مطلوب و در طرح و رنگ‌های مختلف تولید و در بازار عرضه می‌کند. شما می‌توانید برای سفارش بهترین و با کیفیت‌ترین سقف متحرک با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سایت گوگل

تماس با ما:

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/