سقف برقی چیست

سایبان برقی جی سقف ارائه میکند :سیستم سقف برقی یا تاشو، یک سقف یکدست و الکتریکی، جمع شونده و مدرن است که به آسانی فضای باز را تبدیل به یک فضای سرپوشیده میکند. سقف تاشو همه کاره و مناسب برای پاسیو یا تراس میتواند قابلیت جمع شوندگی را برای مشتری ایجاد کند. این محصول مقاوم و محکم در برابر آفتاب، باد، باران و حتی برف است و از انعطاف پذیری استثنایی در طراحی و کارکرد برخودار می باشد.بهترین راهکار جهت پوشاندن فضاهای بزرگ، مجهز کردن فضا به سقف اتوماتیک است. با تامین آسایش و راحتی تبدیل به یک وسیله ی پرطرفدار شده است.

برای انواع فضای کوچک و بزرگ و در شرایط آب و هوایی قابل استفاده است تا امکان استفاده شما از فضای باز و هوای آزاد را به خوبی فراهم کند. سقف اتوماتیک یکی از بهترین گزینه ها برای فضاهای های روباز مثل استخر ها ، کافی شاپ ها ، رستوران ها و حیاط های شخصی می باشد. نصب این وسیله به عنوان پوشش میتواند فضا را کاربردی تر و زیباتر کند.همچنین امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت برای شما وجود دارد تا در هر زمان از شبانه روز که خواستید سقف را باز و بست کنید.

با نصب سقف اتوماتیک میتوان مصرف انرژی را به اندازه قابل توجهی کاهش داد و مانع از هدر رفت انرژی در ساختمان شد. میتوانید در زیر سقف برقی برای دید بهتر و زیبایی در شب اقدام به نصب چراغ های ال ای دی بنمایید.

بیشتر بخوانید :سایبان برقی و نکات مهم درباره آن

دلایل محبوبیت سقف اتوماتیک

1.نصب آن در منزل برای جلوگیری از آسیب دیدن وسیله ها
2. نصب آن در فضای بیرون هتل ها و رستوران ها برای پذیرایی از مشتریان
3. مناسب برای پوشش پاسیو و یا حیاط خلوت شما
4. مقاومت بالای سقف اتوماتیک برای مهار برف و باران
5. کیفیت بالای سقف اتوماتیک
مزایای نصب سقف متحرک
1. مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی
2. تاثیر زیاد در زیبایی نما و دکور منزل
3. ایجاد فضای خنک تر به اندازه 20 درجه سانتیگراد
4. ایجاد فضای مناسب برای دورهمی ها و مهمانی ها
5. تزیین محوطه زیر آن با گلها و گیاهان یک فضا شاعرانه ایجاد کنید.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .