سقف برقی استخر

سقف برقی استخر معایب استخر روباز را برطرف می‌کند.استخرها از جمله مکانهایی است که سقف متحرک برای آنها مناسب است زیرا ساخت استخر سرپوشیده هزینه زیادی برای افراد دارد. استخرهای سرپوشیده علاوه بر هزینه های زیاد آنها معایبی هم دارند از جمله اینکه در هیچ زمانی نمی‌توان از نور خورشید استفاده کرد. سقف جمع شو این امکان را به کاربران می‌دهد که در تمام فصول سال بتوانند از استخر بهره برداری کنند.

سقف برقی استخر  را می‌توان برای فصل سرما و بارندگی باز کرد و برای زمانی که هوا گرم است و آفتاب ملایمی وجود دارد، آن را باز نموده و از نور خورشید استفاده نمود. این محصول دارای انواع مختلفی است که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد. از ویژگیهایی که در همه سقف های متحرک استخر می‌توان بر شمرد راحت بودن استفاده از آن است. به راحتی می‌توان با دست و یا ریموت کنترلی آن را باز و بسته کرد. علاوه بر ظاهر زیبایی که سقف برقی استخر دارد عایق بسیار مناسبی در برابر سرما و گرما است و همینطور محافظی برای پوشاندن آب از هر نوع آلودگی. در مواقعی که نور مستقیم آفتاب به اوج خود می‌رسد، تماس بدن با اشعه ماورابنفش خورشید نیز بیشتر می‌شود. در این هنگام است که لزوم وجود سقف جمع شو احساس می‌شود.

برای مشاوره و خرید انواع سقف برقی استخر کلیک نمایید .

سقف جمع شونده استخر باعث می‌شود که بتوان در تمام مواقع از استخر بهره برداری نمود. اگر این محصول برای استخر نصب شود، استفاده از آن را راحت تر می‌کند زیرا آن توسط یک ریموت کنترلی باز و بسته می‌شود. سقف جمع شو برقی کاملا در برابر رطوبت و گازهایی نظیر کلر ایمن سازی شده اند.جنس سقف متحرک برقی استخر از نوع پل کربنات است. جنس ستون و بدنه این نوع پوشش های استخر پی وی سی، آهن، آلومیینیوم و یا تلفیقی از این موارد است.

سقف های متحرک در انواع و ابعاد مختلفی است که دارای قیمت های مختلف می‌باشد. با این محصول می‌توان علاوه بر زیبایی و حفط حریم شخصی از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری به عمل آورد.

سقف متحرک شیشه ای و سقف متحرک پلی کربنات دو گزینه ایده آل برای سرپوشیده کردن استخر شما بوده و زیبایی دو چندان برای فضای استخر شما فراهم آورده. سقف متحرک شیشه ای استخر سازه ای سنگین و لوکس بوده که هزینه بالایی دارد و به دلیل شفافیت شیشه ممکن است مسائلی ایجاد کرده پیشنهاد ما سقف جمع شو استخر ، سقف متحرک پلی کربنات بوده که سازه را سبکتر کرده و در هزینه صرفه جویی می‏شود، از طرفی با انتخاب پلی کربنات مات دید استخر کاهش پیدا خواهد کرد.

 

 

 

سقف برقی استخر