سقف بالکن چیست؟

سقف بالکن، به منظور جلوگیری از نفوذ آب باران و برف و تابش مستقیم نور خورشید به داخل ساختمان بر اساس نیاز و سلیقه افراد بر روی بالکن قابل نصب می باشد. سقف متحرک، بالکن را دو کاربری می کند. سقف بالکن دارای گونه‌های متفاوتی می باشند و نرخ های مختلفی نیز دارند. هرچه مواد اولیه به کار رفته در سقف بالکن مرغوب تر باشد دوام آن نیز بیشتر است.

بالکن چیست؟

بالکن قسمتی از ساختمان است که در طبقه ای غیر از همکف ساخته شده و از ساختمان بیرون زده است و دارای دو دیوار از طرفین و یک و نیم دیوار و یا نرده از جلو می باشد و معمولاً بدون سقف می باشد. بالکن استفاده های زیادی دارد که مهم ترین آن، لذت بردن از محیط بیرون و نمای حیاط یا شهر است.

امروزه معماران با به کارگیری تجربه و دانش خود می توانند فضای بالکن را به محیطی قابل بهره وری و سودمند تبدیل کنند که هم کاربرد بیشتری داشته باشد و هم محیط خانه را جذاب تر کند. بیشتر بالکن ها بدون سقف می باشند ولی گاهی افراد ناچار هستند برای کاربردی تر کردن بالکن برای آن سقفی در نظر بگیرند. استفاده از سقف متحرک که به راحتی توسط ریموت کنترل باز وبسته می شود می تواند زیبایی و امنیت به محیط ببخشد.

سقف متحرک در طرح های متنوع

با به کار بردن طراحی های خاص و نوین در سقف بالکن می توانید زیبایی این محیط را دو چندان کنید. شما می توانید با طراحی منحصر به فرد در چیدمان بالکن خود و نصب سقفی مناسب، محیطی دل نشین برای بهره در طول سال برای خود و خانواده تان جهت گذراندن ساعاتی از روز برای لذت بردن در کنار هم فراهم آورید.

سقف بالکن

مزیت های سقف بالکن

از آنجا که متراژ خانه ها پایین آمده و فضای خانه ها کم شده، بالکن بیشتر مورد توجه اعضای خانواده قرار گرفته و می تواند محیطی پرکاربرد باشد.

اگر بالکن ها پوشیده شود بیشتر می توانیم از آنجا بهره ببریم. سقف متحرک، در فصل تابستان از گرما و تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کند و در فصل زمستان از نفوذ باران و برف به داخل جلوگیری می نماید.

می توانید با چیدن میز و صندلی و امکانات آسایشی دیگر در بالکن محیطی دل نشین برای گذراندن اوقات فراغت خود و عزیزانتان فراهم آورید. از مزایای دیگر سقف متحرک این است که اگر بخواهید در بالکن خود گل و گیاه نگه داری کنید از تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری می شود و باعث می شود که هرگز گل های شما از تابش آفتاب نسوزد.

برای مشاهده ی انواع محصولات مجموعه سرای هوشمند کلیک کنید.

قیمت سقف بالکن

بهره‌مندی از محیط های بلااستفاده مانند تراس، بالکن، حیاط خلوت و… برای چیدمان منزل بسیار مؤثر است. با به کار بردن پوششی مناسب هم می توان از نور طبیعی بیشترین بهره را برد و هم محیطی زیبا و دلچسب را در اختیار داشت. از آنجا که آب بندی کردن سقف از مهم ترین نکته ها در کارگزاری می باشد باید توجه داشت که سقف برقی از هر مدلی که هست باید به درستی آب بندی شود تا از نفوذ آب به فضای داخل جلوگیری شود.

عوامل زیادی‌ مانند مدل سقف، متراژ، کیفیت مصالح و … می توانند در نرخ سقف متحرک بالکن تأثیرگذار باشند. باید توجه داشته باشید که هزینه ای که برای سقف برقی پرداخت می شود هزینه ای متناسب با کیفیت سقف باشد. هیچ‌گاه نباید کیفیت را فدای قیمت کنید زیرا احتمال دارد با نصب سقف متحرک ارزان که کیفیتی هم ندارد ناچار شوید سال ها بعد هزینه ای مجدد برای نصب سقفی جدید انجام دهید‌. کارشناسان ما می توانند در مجموعه سرای هوشمند مشاوره ای درباره نیازتان به شما ارائه دهند. شرکت سرای هوشمند با خوش‌نامی و سابقه ای طولانی که در پیاده سازی سقف متحرک در برای مکان های مختلف مانند استخر، رستوران، تراس، بالکن، باغ و… داشته افتخار می کند که بتواند با شما همکاری داشته باشد.

شرکت سرای هوشمند همواره بهترین کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد؛ بنابراین برای سفارش انواع سقف متحرک با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سایت گوگل

تماس با ما

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/