سقف بازشو

سقف بازشو متحرک امکان بهره‌برداری از فضای روباز را در شرایط نامساعد آب و هوایی فراهم می‌کند. جنس سقف بازشو به گونه‌ای انتخاب شده تا در برابر تابش اشعه فرابنفش خورشید، باد و باران مقاومت بالایی داشته باشد.

نیروی محرکه سازه متحرک به دو صورت اتوماتیک و دستی قابل اجرا می‌باشد. در مدل اتوماتیک با نصب موتور و طراحی ریموت عمل باز و بسته شدن سایبان به طور کنترل شده و به آسانی انجام می‌شود. در مدل دستی به منظور کاهش هزینه مشتری، عملیات باز و بسته شدن سازه با نیروی دست قابل انجام می‌باشد. همه محصولات مجموعه سرای هوشمند از گارانتی طراحی و قطعات و خدمات پس از فروش برخوردار می‌باشد.

سازه متحرک در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. از بزرگ‌ترین نمونه‌های سقف متحرک می‌توان به پروژه‌های مسجدالنبی اشاره نمود. این پروژه زیبا با توجه به ابعاد از باعظمت‌ترین سازه‌های پارچه‌ای متحرک می‌باشد. سقف بازشو مسجدالنبی حدود ۱۴0 هزار متر مربع را پوشش می‌دهد و ارتفاع سایبان‌ها حدود ۲۰ متر می‌باشد.

سقف بازشو متحرک

سقف متحرک استخر

از کاربردهای پرطرفدار سازه متحرک استفاده از آن به عنوان پوشش استخر می‌باشد. با توجه به نوسانات آب و هوایی در طول سال و احتمال ورود زباله و آلودگی و حفظ حریم خصوصی برای استخرهای روباز باید پوشش مناسبی طراحی کرد تا بتوان بیشترین بهره را از استخر برد. پوشش سقف استخر متحرک به عنوان محافظ بدون اینکه در آب‌بندی سقف استخر تأثیر منفی بگذارد توسط ریل‌هایی مخصوص جابه‌جا می‌شود.

برای مشاوره، طراحی و تعیین قیمت سقف استخر  رایگان با ما در تماس باشید.

سقف بازشو رستوران

در سال‌های اخیر بسیاری از رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها از سقف بازشو استفاده می‌کنند. صاحبان رستوران و کافی‌شاپ مایلند از مشتریان خود در طول روز و زمان‌هایی که هوا مطبوع است در محیط روباز پذیرایی کنند و در زمان تابش شدید آفتاب یا بارش باران و برف از سقف متحرک استفاده نمایند. سقف بازشو رستوران حس مدرنی به فضا می‌بخشد که با معماری مدرن بسیاری از رستوران‌ها هماهنگ است. نکته مهم این است که ساخت سایبان‌های دائم در فضای باز جلوی رستوران، کافی‌شاپ و فست فود خلاف قوانین و مقررات شهرداری است.

سقف بازشو در تالارها

از کاربردهای دیگر سقف بازشو پارچه‌ای در باغ‌ها، تالارها و تشریفات مجالس عروسی می‌باشد. با سقف متحرک می‌توان در فصول گرم سال مراسم‌ها را در فضای باز برگزار کرد؛ و در فصول سرد سال با باز کردن سقف امکان برگزاری جشن وجود داشته باشد. به همین خاطر محصول سازه بازشو مقرون به صرفه است. قابلیت‌هایی همچون اضافه کردن سیستم نورپردازی برای زیبایی دو چندان نیز هست.

سقف بازشو

تماس با ما:

همراه: 09136004965

تلفن: 03135305107

وبسایت: http://jsaghf.com/

اینستاگرام: sayeban_jsaghf

تلگرام: sarayehooshmand@

سایت گوگل