سایبان برقی پنجره

سایبان برقی پنجره  شکل و اندازه های مختلفی دارند  سایبان ها عموما برای هدف های مختلفی نصب می شوند و برای نقاط مختلف خانه کاربردی های مختلفی دارند.دانستن اینکه سایبان های هر کدام برای چه منطقه ای مناسب هستند میتواند تاثیر زیادی بر روی عمر طولانی آن بگذارد و برای نیازی های خاص شما و موقعیت مکانی بهترین عملکرد را داشته باشد.

همه ی سایبان برقی پنجره ها یکسان نیستند و در واقع آن ها نوع های مختلفی دارند که ممکن است شما درباره ی بسیاری از آن ها اطلاع نداشته باشید.آنها بعد از نصب روی پنجره ها با کاهش نور خورشید و انعکاس نور بهره وری انرژی را افزایش می دهند.استفاده از سایبان برقی برای محافظت از وسایل منزل شما در برابر نور خورشید و باران تاثیر به سزایی میگذارد که میتواند استفاده از فضای باز را برای شما افزایش دهد .

کاهش مصرف انرژی با نصب سایبان برقی پنجره

تابش نور آفتاب به عنوان منبعی گرمابخش است که زندگی بدون روشنایی و گرمای آن امکان پذیر نیست. اما بعضی اوقات تابش شدید آفتاب به داخل واحد مسکونی باعث آزار و اذیت ما خواهد شد و زجر آور است که باعث می شود ما از خورشید بیزار شویم که این موضوع در روز های تابستان مخصوصا ساعات ظهر و عصر تشدید پیدا میکند. اما با وجود سایبان برقی پنجره این معضل را به فراموشی بسپارید با وجود طراحی مناسب سایبان میتوانید در زمستان از اتلاف گرما جلوگیری کند و حرارتی مطلوب در محیط خانه ایجاد نماید و همچنین در فصل تابستان به تابش مستقیم آفتاب به داخل خانه جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: سایبان برقی و زیبایی خانه

معمولا گرما از چند طریق وارد منزل شما می شود که بیشترین نقاط شامل پنجره ها و سقف ها است که با وجود سایبان پنجره این معضل برای شما عزیزان حل شده است.در نتیجه شما میتوانید با نصب سایبان برقی پنجره در فصل تابستان به راحتی داخل خانه را خنک نگه دارید و استفاده از سیستم های سرمایشی را به حداقل برسانید و در فصل زمستان هم به همین صورت هیچ فرقی نمیکند از نفوذ سرما به داخل خانه جلوگیری می شود.

انواع سایبان پنجره

اولین فرق  بین سایبان ها این است که برخی از آن ها ثابت و ساختار بعضی از آن ها متحرک است و بعضی از آن ها بین این دو هستند. سایبان ها بالای پنجره ها نصب می شوند یا به طور دائم در یک محل ثابت می مانند. سایبان پنجره از مواد محتلفی ساخته می شود و در اشکال متفاوت در بازار وجود دارند .سایبان برقی پنجره فرقی که با سایبان های نیمه متحرک و ثابت دارد این است که شما میتوانید آنرا را با فشار دادن یک دکمه باز و بسته کنید.

سایبان برقی پنجره به شما کمک میکند تا یک سایه ای ایجاد کنید تا از ورود آفتاب به داخل خانه و کافه و رستوران و هر جای دیگر که نیاز به ویو پنجره دارد جلوگیری کنید.همچنین میتوانید برای لذت بردن از فضای بیرون در هنگامی که سایه است به راحتی آن ( سایبان 180 درجه) را کمی ببندید.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

تماس با ما

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/