سایبان برقی پارکینگ

سایبان برقی پارکینگ  یک راه حل عالی برای بهره وری فضای باز و تامین سایه برای محل پارک خودرو است. نصب این سایبان ها به شما کمک میکند تا از باران و برف یا نور شدید خورشید در امان باشید.سایبان پارکینگ پوشش مناسب و کافی را برای خودروی شما دارد و کاملا متناس با اندازه و ابعاد محل پارک شما طراحی و تولید میشود. پایه های سایبان میتوانند به آسانی روی دیوار نصب شود و در زمان عدم استفاده از سایبان، بدون اشغال فضای زیاد، سایبان جمع میگردد.

جلوگیری از گرمای خورشید تنها یکی از مزایای سایبان ها است. سایبان پارکینگ حتی در داغ ترین روزهای تابستان هم میتواند ماشین شما را خنک نگه دارد. همچنین اتومبیل شما از اشعه ماوراء بنفش در امان خواهد بود، در حالی که راحتی شما را برای استفاده از خودرو در روزهای گرم فراهم میکند. سایبان ها محافظ خوبی هستند تا خودروی شما از باران های غیر منتظره در امان باشد. شما میتوانید با نصب چراغ های ای ای دی داخل بازوهای سایبان نور مناسب را در شب برای محل پارک خودرو فراهم کنید. به این ترتیب فضا کاربردی تر و دلنشین تر خواهد شد.

نصب این وسیله کاربرد حیاط و فضای باز را برای شما افزایش میدهد و دیگر لازم نیست نگران ریختن برگ درختان روی سقف ماشین و کثیف شدن بدنه با فضولات پرندگان باشید. نگهداری درست از خودرو و پارک آن در محل مناسب برای همه دارندگان وسیله نقلیه مهم است. زیرا میتواند از آن به خوبی محافظت کند و هزینه های نگهداری و استهلاک خودرو را کاهش دهد.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

مزایای سایبان پارکینگ برای اتومبیل

سایبان برقی پارکینگ با یک طراحی مناسب و کاربردی میتواند به عنوان یک قسمت از نمای ساختمان شما به شمار برود. کافی است رنگ و طرح آنرا متناسب با نمای ساختمان محل نصب انتخاب کنید. در این مورد میتوانید از شرکت جی سقف کمک بگیرید، زیرا تنوع زیادی برای پارچه های سایبان وجود دارد که انتخاب را کمی سخت میکند.اسکلت ثابت سایبان مقاومت خوبی دارد و در عین حال فضای زیادی را اشغال مخواهد کرد. به خصوص در زمان بسته بودن سایبان تردد شما در حیاط دچار مشکل نخواهد بود. بهتر است برای محافظت از سایبان برقی و افزایش طول عمر آن در زمان استفاده حتما انرا ببندید. زیرا ممکن است بادهای ناگهانی، آسیب شدیدی به آن وارد کند.

سایبان ها با نصب موتور برقی برای باز و بسته شدن تنها به یک ریموت کنترل نیاز دارند. به لطف این تکنولوژی کار با این وسیله آسان شده و کنترل آن حتی از راه دور و با فشار یک دکمه هم امکان پذیر است. همراه با ریموت برای کنترل سایبان از راه دور میتوانید از طریق یک برنامه روی گوشی های هوشمند برای باز و بسته کردن آن اقدام کنید. این به این معنی است که هر جا باشید، امکان کنترل سایبان وجود دارد تا امنیت و طول عمر آنرا برای شما تضمین کند.

علاوه بر این میتوانید سایبان خودرو و کاربرد های آن با نصب طیف وسیعی از سنسورها گسترش یابد. رایج ترین سنسورها، سنسور باد است که وزش بادهای شدید را تشخیص میدهد و به موقع آنرا میبنند و به محافظت از سایبان کمک زیادی میکند.

برای مشاهده محصولات سایبان برقی شرکت جی سقف کلیک نمایید.

سایبان برقی پارکینگ میتواند برای خودروی شما به عنوان یک خنک کننده طبیعی عمل کند. گرمای بیش از حد با سایبان مسدود میشود و محل پارک خودرو برای تمام روز و شب خنک خواهد ماند. همچنین مانع از تابیدن اشعه ماوراء بنفش به بدنه خودرو خواهد شد تا با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید.با وجود امکان کنترل از راه دور دیگر نیاز به میله برای کنترل سایبان برقی ندارید و کار شما برای حرکت دادن و جمع کردن آن راحت تر خواهد بود. میتوانید به سرعت سایبان را باز و بسته کنید و یا تایمر را برای اینکار تنظیم نمایید.

دغدغه اکر دارندگان خودرو داشتن یک محل مناسب برای پارک ماشین است. زیرا هم امنیت خودرو را تامین میکند و هم به کاهش هزینه های استهلاک کمک مینماید. اما خیلی از ساختمان ها فاقد پارکینگ است و پارک ماشین در حیاط میتواند تا حدودی به تامین امنیت آن کمک کند. خرید و نصب سایبان ماشین میتواند نیازهای شما را برای سلامت و امنیت خودرو تامین کند. تنها کافی است در استفاده و نگهداری از آن دقت کنید. این وسیله میتواند سالها برای شما کار کند، بدون اینکه نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

بیشتر بخوانید : سایبان برقی یا سایبان دستی