دو کاربرد سایبان برقی پارکینگ

سایبان برقی پارکینگ از جمله سازه هایی است که برای حفاظت از خودرو استفاده می شود و از انواع کاربرد سایبان برقی پارکینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سایبان پارکینگ خانگی

 سایبان پارکینگ اداری

بیشتر بخوانید: سایبان برقی و زیبایی خانه

با کاربرد خانگی سایبان برقی آشنا شوید

سایبان برقی ماشین در خانه و اداره ها خیلی استفاده می شود و کاربردی است. از انواع کاربرد سایبان پارکینگ میتوان به مراکز اداری و شرکت ها اشاره کرد که بیشتر کارمندان برای اینکه جای پارک مناسبی برای خودروی خود پیدا نمی کنند همیشه دیر به سرکار میرسند و هر ماه کسری حقوق به دلیل دیر رسیدن به محل کار را دارند.

اگر صاحب شرکت یا دفتری هستید و از اینکه کارمندتان همیشه دیر می کند خسته شده اید؟ به شما پشنهاد می کنم که حتما سایبان پارکینگ را نصب کنید.سایبان برقی پارکینگ را می توانید در فضای باز شرکتتان به راحتی در هر اندازه ای که خواستید نصب کنید. بعضی از مدیرانی که صاحب شرکت هستند سایبان ماشین را نصب کرده اند به ما همیشه می گویند که دیگر هیچ کدام از کارمندانمان دیر نمی کنند و همیشه سر وقت می رسند. دلیلش را که میدانید چون دیگر کارمندانی که ماشین دارد لازم نیست ساعت ها دنبال جای پارک باشند.

البته در ساعاتی هم که خودرویی زیر سایبان پارک نشده است می تواند محلی باشد برای وقت نهاری که بتوانید در فضای باز بنشینید نهارتان را میل کنید و همکاران خود گفت و گویی داشته باشید بدون اینکه تابش آفتاب یا گرما ، بارش باران یا سرما شما را اذیت کند. همچنین با نصب سایبان برقی می توانید به عنوان محلی برای برگزاری جلسه هایی که با شریکان یا کارمندانتان استفاده کنید. همیشه که لازم نیست در فضایی بسته جلسه برگزار کنید یک بار متفاوت عمل کنید.

بیشتر بخوانید: مزیت سایبان برقی مغازه

کاربرد سایبان پارکینگ در حیاط منزل

سایبان خودرو باعث می شود که هیچوقت خودروی شما در معرض آفتاب قرار نگیرد و مشکلی برای رنگ و روکش صندلی ها پیش نیاید و دیگر نگرانی بابت صدمه دیدن خودرو در مقابل عوامل جوی و حادثه های خطر آفرین نخواهید داشت.همچنین سایبان ماشین محیطی همراه با سایه ای دلچسب و خنک برای خودروی شما ایجاد می کند طوریکه ماشین را باید به زور از زیر سایبان بیرون بیاورید.

به دلیل پارچه ای که برای سایبان پارکینگ به کار رفته است موجب ایجاد فضایی خنک برای خودرو می شود. بیشتر پارچه هایی که برای این نوع سایبان مورد استفاده قرار می گیرد از جنس PVC است . پارچه سایبان پی وی سی کیفیت بالایی دارد و اینکه اجازه عبور و گرما را به زیر سایبان نمی دهد همچینن قدرت بالای ضد آبی که دارد غیر قابل توصیف است هر موقع که بارش باران و تگرگ شروع می شود افرادی که خودرو دارند همیشه نگران هستند که مبادا این تگرگ یا باران شدید به خودرو صدمه بزند ولی دیگر خیالتان با سایبان پارکینگ راحت می شود.

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/