سایبان برقی و نکات مهم درباره آن

سایبان برقی محصولی کاربردی در فصول گرم و سرد سال به حساب میآید  همانطور که میتوان جلوی تابش شدید آفتاب را با نصب سایبان  گرفت. میتوان در پاییز و زمستان هم از بارش باران تند در امان بود. با این حال بهتر است نکاتی درباره استفاده از این وسیله بدانیم تا از مشکلات احتمالی آن جلوگیری شود.

بهتر این است که در زمان عدم استفاده از سایبان برقی آنرا ببندید تا عمر آن زیادتر شود. سایبان در تمامی فصول سال در معرض تغییرات آب و هوایی است و از آن تاثیر میپذیرد. گرم و سرد شدن چادر و اسکلت سایبان میتواند به آن آسیب برساند. بهتر است در زمانی که از آن استفاده نمیکنید،  بسته شود.

از مشکلات دیگر مربوط به سایبان برقی محکم نبودن براکت ها است. شاید اتصالات سایبان به خوبی محکم نشده باشد. پس از این مسئله اطمینان حاصل کنید تا از سقوط سایبان  جلوگیری گردد. باید پیچ و مهره ها در جای خود حسابی محکم شده باشند تا سایبان نیافتد یا کج نشود.

بیشتر بخوانید :ویژگیهای سایبان برقی مغازه

بهتر است هراز چندگاهی به سایبان رسیدگی کنید تا از محکم بودن چادر و بازوها مطمئن شوید. شاد وزیدن بادهای تند یا طوفان اتصالات سایبان را بهم ریخته باشد. مطمئن شوید که بازوها قفل شده اند و پارچه سایبان درست در جای خود قرار گرفته است.اگر چادر شل شده بود بهتر است بازوها را در جهت معکوس بکشید. اینکار را انجام دهید تا پارچه سایبان برقی محکم شود. پارچه باید همیشه روی غلتک بماند و زیر آن نرود. در صورتیکه نمیتوانید اینکار را انجام دهید حتما با شرکت تولید کننده سایبان تماس بگیرید.

از چهارچوب سایبان هرگز جسم سنگین مانند گلدان آویزان نکنید. زیرا به اسکلت آسیب میرساند. اسکلت سایبان تنها برای سازه سبک سایبان و چادر طراحی شده و در این صورت خواهد شکست.اگر دچار قطعی برق شدید و این محصول باز ماند، هرگز به زور آنرا نبندید. بهتر است سایبان را در حالت دستی قرار دهید تا به راحتی بسته شود. در صورت بروز مشکل حتما با شرکت سازنده یا تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیرات غیرتخصصی میتواند مشکل را بدتر کند.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی و سقف متحرک کلیک نمایید