سایبان برقی و زیبایی خانه

سایبان برقی در خانه راهی مناسب برای گسترش استفاده از فضای باز هستند. درختان میتوانند ده ها سال زمان ببرد تا سایه مورد نیاز شما را ایجاد کنند و هیچ تضمینی به شما در برابر صدمات احتمالی نخواهند داد. اما یک سایبان شما را در برابر انواع صدمات از سقوط سنگ و برگ و ریزش باران گرفته تا نور و گرما محافظت خواهد کرد.سایبان های متحرک زیبایی شناسی فضای باز منزل و ساختمان محل کار شما را افزایش میدهند و لذت از فضای بیرون را افزایش میدهند و تاثیر بسزایی دارند.

زیبایی خانه با سایبان برقی به ارزش آن هم خواهد افزود.سایبان برای پنجره با قابلیت جمع شدن و متحرک میتواند زیبایی خانه را افزایش دهد. علاوه بر زیبایی ظاهری، عملکرد خوبی هم دارند. سایبان برای پنجره میتواند به شما کمک کند که فضای داخل خانه را خنک نگه دارید و ضمن تنظیم نور، هزینه شما را برای انرژی کاهش دهد.

ساختار یک سایبان میتواند ساده یا پیچیده باشد. سایبان ها با قابلیت جمع شدن با فشار یک دکمه قابل کنترل هستند و دیگر نیاز به چرخاندن میل لنگ نخواهید داشت. برخی میتوانند برای باز شدن به محض نزدیک شدن نور، به وسیله سنسور باز شوند و یا در اثر وزش شدید باد به طور خودکار بسته شوند.  همچنین پارچه های مختلفی برای سایبان های برقی وجود دارد که از نظر مقاومت در برابر باد و آفتاب و باران متفاوت اند و طرح های مختلفی هم میتوانند داشته باشند. انتخاب طرح و رنگ و جنس از همه بیشتر به آب و هوای محل زندگی شما و سپس سلیقه و نظرتان بستگی خواهد داشت.

برای مشاهده محصولات سایبان برقی شرکت جی سقف کلیک نمایید.

انواع مدل سایبان برقی میتواند برای پنجره شما مناسب باشد. صرف نظر از اندازه و سبک مرد نیاز میتوانیم یک راه حل خوب برای ایجاد سایه داشته باشیم. شاید شما پنجره هایی داشته باشید که مستقیم رو به افتاب هستند. با سایه از سمت سایبان میتوانید علاوه بر زیبایی، اتاق را خنک نگه دارید و از هوا لذت ببرید.

اگر به دنبال ایجاد یک ظاهر حسورانه و زیبا برای پنجره خانه یا مغازه هستید، سایبان متحرک در عین زیبایی، کاربری خوبی هم دارد. برای ورودی ها و پنجره ها میتوانید این وسیله را نصب کنید و در عین استفاده از زیبایی آن، هزینه مصرف انرژی را کاهش دهید. نصب سایبان شما را از همسایگان دیگر متمایز میکند.

اگر شما یک کسب و کار سیار دارید و یا فروش شما داخل ون انجام میشود ، مهم است خودتان، غذاها و مشتریان تان از آفتاب در امان باشید. یک سایبان برقی با بازوهای جمع شونده میتواند علاوه بر زیبایی، فضای خوبی جهت پذیرایی از مشتریان باشد. در عین زیبایی این محیط خنک و شگفت انگیز است.

دیگر مزایای سایبان برای پنجره ها،تنظیم جریان نور در داخل ساختمان ،محافظت از پنجره ها در برابر آفتاب، باران و باد ،کاهش هزینه های انرژی با تنظیم موثر دمای داخل در تمام طول سال  و تنوع رنگ و طرح چشم نواز متناسب با ملک شما می باشد.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

ایجاد یک حیاط خلوت با سایبان برقی

پاسیو یا استخر مکان هایی عالی برای استراحت هستند. اگر خورشید شما را نسوزاند و یا کسی داخل خانه را نبیند. انواع مختلف سایبان فضای بیرون را ارتقاء میبخشد و در هر ساعت از شبانه روز مورد استفاده هستند. اگر یک حیاط خلوت دارید که میخواهید بیشتر از آن لذت ببرید نصب سایبان این مکان را به شما خواهد داد.

زیبایی خانه با سایبان برقی تنها مزیت آن نیست. سایبان ها سالها است که برای محافظت در برابر گرمای خورشید، اشعه ماوراء بنفش و تابش نور از ما محافظت میکنند و در عین حال سایه و روشنایی را برای ما کنترل مینمایند. بعضی از پارچه های سایبان ضدآب هستند و برخی دیگر نیز در برابر گرما مقاومت خوبی دارند. این بستگی به نیاز شما و محل زندگی تان دارد.

یک حیاط خلوت یا تراس میتواند به وسیله سایبان از باران و برف و آفتاب در امان باشد و شما از فضای زیر ان بهره ببرید. یک سایبان اتوماتیک سایه را در همه جای پاسیو ایجاد میکند و با انتخاب مبلمان مناسب فضای باز کاربری فضا را افزایش میدهد. علواه بر این میتواند از کف پوش، فرش و رنگ دیوارها به خوبی مراقبت نماید.

تماس با ما

تلفن: 03135305107

همراه: 09136004965

وبسایت: http://jsaghf.com/