سایبان برقی بالکن( تراس )

سایبان برقی بالکن یکی از سایبان های ضروری و کارآمد است که در بالکن خانه نصب شده و شما میتوانید با استفاده از ان ، لحظه های به یاد ماندنی در کنار خانواده و افرادی که دوستشان دارید ، به صرف نوشیدنی و غذا رقم بزنید. گرم شدن بالکن ها و آفتابگیر بودن آن ها ، باعث گرم شدن خانه هم میشود. وجود یک سایبان بالکن باعث میشود تا آفتاب راهی برای مستقیم تابیدن به بالکن پیدا نکند.

همچنین با بارش باران دیگر نگران لباس های پهن شده بالکن نباشید؛ سایبان بالکن از منطقه تحت پوشش خود محافظت کرده و اگر پرنده در بالکن دارید نگران گرمازدگی و جا به جایی هر روزه قفس ندارید. همچنین باعث خنک تر شدن فضای داخل خانه شده و زیبایی منحصر به فردی به ظاهر ساختمان شما میبخشد.سایبان بالکن از گرم شدن بیش از پاسیو جلوگیری کرده و باعث احساس آرامش شما و پرندگان داخل بالکن و حتی گیاهان می شود.سایبان بالکن از شدت خصوصیت شرجی هوا در نقاط تحت پوشش خود کاسته و محیطی دنج برای افرادفراهم میکند.

سایبان بالکن که در بالکن نصب خواهد شد ، ریموتی برای بازکردن و جمع کردن در ساعات زمانی دل خواه منظور شده و دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت برای بازکردن و جمع کردن آن ندارید.این محصول در انواع و ابعاد گوناگون توسط شرکت جی سقف  قابل عرضه میباشد .

سایبان برقی بالکن :

طراحان سایبان برقی تراس با توجه به متراژ به طراحی آن به فرم تخت با زاویه مناسب می پردازند تا به راحتی آب باران و برف از روی سقف متحرک پارچه ای خارج شده و آسیبی به آن وارد نشود. با توجه به اینکه مشتریان  خواهان هر چه زیباتر شدن آن هستند نورپردازی منحصر به فردی را بر روی سایبان برقی تراس نصب می شود.

برخی سایبان برقی تراس ها را طوری می سازند که حالت موقتی دارند. یعنی می توانید هر ساعاتی از شبانه روز که به استفاده از آن ها نیازی نبود به کمک یک دستگیره دستی و یا اتومات آن ها را جمع کنید.معمولا در مکان هایی که محدودیت فضا وجود دارد از این نوع سایبان برقی بالکن استفاده می کنند که بتوانند در زمان هایی که استفاده ندارند آن ها را جمع کنید.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید .

 

آفتابگیر بالکن ، سایبان تراس آپارتمان ، انواع سایبان برای بالکن ، سایبان برای تراس ، سایبان تراس ویلا