سایبان برقی استخر

سایبان برقی استخر یکی از بهترین امانات رفاهی جهت آسایش بیشتر خانواده و عزیزان شما در فصل تابستان میباشد که میتوانید در گرم ترین روز های تابستان نیز ، با سایبان استخر به شنا کردن در استخر خود پردازید. به طور کلی سایبان های استخر به دسته سایبان استخر ثابت و سایبان استخر متحرک تقسیم می شوند.

سایبان متحرک این امکان را به شما می دهد تا هر زمان به پوشش محیط نیاز داشتید از آن استفاده نموده در سایر مواقع سایبان را جمع نمایید که این قابلیت علاوه بر ایجاد امکان مدیریت فضا طول عمر مفید سایبان را نیز افزایش می دهد. سایبان های متحرک بطور کلی دو نوع دستی و برقی دارند که در مدل های مختلف قابل پیاده سازی می باشند.

اما سایبان های ثابت،این سایبان ها با پایه های ثابتی که دارند در انواع مختلفی با جنس پایه آلومینیومی یا سایر فلزات و جنس سایبان پارچه و پانل های شیشه یا پلاستیکی ساخته می شوند. ویژگی این سایبان ها استحکام آن ها می باشد.

کاربرد سایبان برقی  استخر

کاربرد اصلی سایبان استخر جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب که باعث آفتاب سوختگی در هنگام شنا کردن می شود ، می باشد. با نصب سایبان استخر شما می توانید در گرمترین روز های تابستان هم مشغول شنا کردن شوید. همچنین سایبان استخر از بارش باران و برف در استخر جلوگیری می کند. اینکه چرا از سایبان استخری باید استفاده کرد، ایجاد پوشش در محیط برای راحتی بیشتر افراد علی الخصوص بانوان و دادن نمایی زیبا به محیط استخر نیز از جمله کاربرد های سایبان استخر می باشد.

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید.