سایبان برقی استخر

سایبان برقی استخر وسیله ایست که  باعث می‌شود افرادی که در استخر هستند از تابش نور خورشید در امان باشند و بتوانند لذت کافی را از شنا در استخر رو باز ببرند. برای استفاده از آن در فضای استخر دلایل بسیاری وجود دارد اما جلوگیری از ورود اشعه های خورشید به استخر مهم ترین دلیل آن است. سایبان برقی استخر علاوه بر اینکه باعث راحتی و لذت بردن بیشتر افراد از فضای استخر می‌شود به زیبایی آن نیز کمک می‌کند. سایبان برقی های ساخته شده برای استفاده در فضای استخر جوری طراحی شده اند که یک محیط آرام، لذت بخش و زیبا را به ارمغان بیاورند.

در حالت کلی سایبان های استخری به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم می‌شوند و در استخرهایی کاربرد دارند که در فضای باز قرار گرفته اند. هر یک از این سایبان ها چه  ثابت باشد و چه  برقی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های خود را دارند.

سایبان برقی استخر خانگی
امروزه تقریباً در همه ی خانه های ویلایی استخرهای رو باز کار گذاشته می‌شود تا هم حیاط زیباتری داشته باشند هم بتوانند در تابستان از آن استفاده کنند. به دلیل اینکه این استخرها از ساختمان های مجاور دیده می‌شوند همه افراد خانواده نمی‌توانند از آن استفاده کنند به همین دلیل شرکت هایی که در ایران فعالیت می‌کنند اقدام به ساخت سایبان ثابت و سایبان برقی برای استخرهای این‌چنینی کرده اند. این سایبان ها مزایای زیادی دارند که یکی از آن ها استفاده از استخر در هر زمانی توسط همه ی اعضای خانواده است.

سایبان استخر ماهی
همان‌طور که گفتیم از سایبان برقی و ثابت برای دور ماندن از اشعه های خورشید و ایجاد یک فضای امن استفاده می‌شود. جالب است بدانید از انها در استخرهای پرورش ماهی نیز استفاده می‌کنند. استفاده از سایبان در این استخرها بسیار مقرون به صرفه است و مزایای زیادی دارد که عبارت اند از:

– پیشگیری از ایجاد جلبک روی آب استخر پرورش ماهی

– عدم کاهش میزان آب استخر بر اثر تابش نور مستقیم خورشید

– تشکیل یک فضای خوب با دمای یکسان و همگن در استخر ماهی

– حفظ ماهی ها از اثرات منفی اشعه های نور خورشید از جمله اشعه ی ماورابنفش

– افزایش طول عمر ماهی ها به دلیل در امان ماندن آن ها از نور خورشید

سایبان برقی استخر یکی از محصولات شرکت سرای هوشمند (جی سقف) میباشد که با استفاده از بهترین متریال در کارگاه این شرکت تولید میگردد . محصول خریداری شده توسط پرسنل مجرب شرکت سرای هوشمند (جی سقف) در محل مورد نظر شما نصب و راه اندازی خواهد شد .