دلایل محبوبیت سایبان برقی

سایبان برقی برای هر سلیقه ای مناسب است. یعنی می توانید هر مدل سایبان که خواستید با هر طرح و مدلی را سفارش دهید. یعنی هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت.دلیل محبوب بودن این کالا این است که مصرف کننده می تواند به راحتی از آن استفاده نماید بدون اینکه مثل زمان های قدیمی نیاز به باز و بسته کردن ان  با دست داشته باشید با کمک ریموت و فشردن یک دکمه از سایبان خود استفاده نمایید.اگر فکر میکنید که طرح سایبان برقی محدود است و همیشه باید از رنگ های ساده استفاده نمایید سخت در اشتباه هستید چون می توانید به راحتی هر مدل رنگ و طرحی که می خواهید در نظر بگیرید و در محل مورد نظر نصب کنید مثلا برای کافه مدلی  که تبلیغات مناسب روی آن چاپ شده باشد بسیار مناسب است چون در جذب کردن مشتری بسیار موثر خواهد بود.

بعضی از افراد هستند که برای پاسیو سایبان برقی نصب می کنند که می توانید با چاپ کردن طرح طبیعت به راحتی با نشستن زیر سایبان از منظره ی طبیعت چاپ شده لذت ببرید بسیاری از طرح های دیگر که دلخواهتان است هم می توانید به راحتی بر روی ان مورد نظرتان به کار ببرید.اگر به یکمی قبل تر برگردیم برای شما ذکر کردیم که می توانید تبلیغات بر روی سایبان برقی به چاپ برسانید شاید پیش خودتان این سوال پیش بیاید که درگیر پرداخت شهرداری و مالیات نمی شویم ؟ در جواب به این سوال شما باید بگوییم که خیر هیچگونه هزینه ی اضافه ای لازم نیست پرداخت کنید به راحتی می توانید هر گونه تبلیغات اعم از شعار تبلیغاتی ، شماره تماس ، آدرس شبکه های اجتماعی ، لوگو مورد نظرتان را بر روی سایبان برقی به چاپ برسانید.از دلیل محبوب بودن ان این مورد برای اکثر افرادی که صاحب مغازه هستند بسیار مورد اهمیت واقع شده است و اکثر کسانی که دارای رستوران و کافی شاپ و از این قبیل مغازه ها میباشند بسیار مفید واقع شده است .

برای مشاوره و خرید انواع سایبان برقی کلیک نمایید.

شرکت سرای هوشمند (جی سقف)، با یاری خداوند متعال و 20 سال حضور در صنعت ساختمان کوله باری از دانش و تجربه و تخصص را اندوخته است. و از آن جایی که صنعت ساختمان روز به روز در حال پیشرفت است و ایده ها و راهکارهای جدید برای آسایش و رفاه هر چه بیشتر بشر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، شرکت سرای هوشمند سعی نموده به نحوی در این امر مهم، سهم درخشانی داشته و اختراعاتی نیز در زمینه ی فعالیت های خود، بر جای بگذارد.

تخصص این مجموعه در زمینه ی تولید سایبان های برقی و سقف متحرک می باشد که خصوصیت بالقوه ی این محصولات آن است که فضای ساختمان را دو کاربری کرده و ارزش افزوده ی ساختمان را بالا می برند و از نظر بصری زیبایی خاصی را به ساختمان می دهند و مورد استفاده ی آن ها در انواع ساختمان ها از قبیل مراکز تجاری، اداری، مسکونی، صنعتی، خدماتی و درمانی است.

اما چرا سایبان های تولیدی سرای هوشمند در سال های اخیر انتخاب اول شما مشتریان ارجمند شد؟

1- چهار سال گارانتی بدون قید و شرط روی قطعات اصلی سایبان، یعنی گارانتی چهار ساله برای قطعاتی که باعث می شوند پارچه در هوا معلق باشد. که از نظر مشتریان، این گارانتی امتیاز ویژه ای است.

2- تقاضای شما مشتریان ارجمند برای افزایش پیشروی سایبان ها باعث شد که برای اولین بار سازه ای طراحی و در بازار موجود شود که قدرت این را داشته باشد بیشتر از 3 متر حرکت کند و از پیشروی با حداکثر 3 متر به پیشروی 3.7 متر ارتقا یابد.

3- طراحی خاص و استحکام و طول عمر بالای قطعات باعث شده است که سرای هوشمند 4 سال گارانتی بدون قید و شرط بر روی سازه ی سایبان های تولیدی به صورت رایگان به مشتریان خود بدهد و این قول را به شما خواهد داد که سازه ی سایبان های این شرکت نسبت به سایبان های مشابه از مقاومت بالاتری برخوردار است.

امید است همچنان با یاری ایزد منان بتوانیم بهترین محصولات را ارائه دهیم. ­­­­